2. ŽNL

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
BŠK Zmaj
W
W
W
W
W
8
8
0
0
34
6
28
24
2
Rat
W
W
L
W
D
9
6
2
1
25
9
16
20
3
Grk
W
D
W
W
W
9
6
2
1
27
12
15
20
4
Omladinac
W
D
L
D
W
7
2
4
1
14
9
5
10
5
Ponikve
L
L
W
W
D
9
3
3
3
17
15
2
10
6
Faraon
W
L
L
L
L
9
3
1
5
25
27
-2
10
7
NA Libertas
W
L
W
L
W
9
3
1
5
12
14
-2
10
8
Enkel
W
L
L
D
W
9
2
2
5
8
26
-18
8
9
Putniković
L
L
W
L
D
8
2
1
5
9
17
-8
7
10
SOŠK 1919
L
L
L
L
L
9
0
0
9
5
41
-36
-5

Ponikve (-2 boda)

SOŠK 1919 (-5 bodova)

Kolo 1
2. ŽNL
25 ruj 2022
- 13:00
Enkel
0 0
Omladinac
2. ŽNL
25 ruj 2022
- 14:00
Faraon
1 1
Ponikve
2. ŽNL
25 ruj 2022
- 14:00
BŠK Zmaj
3 1
NA Libertas
2. ŽNL
25 ruj 2022
- 16:00
SOŠK 1919
0 2
Putniković
2. ŽNL
25 ruj 2022
- 16:15
Rat
3 3
Grk
Kolo 2
2. ŽNL
2 lis 2022
- 16:00
Omladinac
1 1
NA Libertas
2. ŽNL
2 lis 2022
- 16:00
Ponikve
1 4
BŠK Zmaj
2. ŽNL
2 lis 2022
- 16:00
Grk
4 2
Faraon
2. ŽNL
2 lis 2022
- 16:00
Putniković
1 2
Rat
2. ŽNL
26 stu 2022
- 13:30
Enkel
4 1
SOŠK 1919
Kolo 3
2. ŽNL
9 lis 2022
- 13:15
SOŠK 1919
0 6
Omladinac
2. ŽNL
9 lis 2022
- 14:00
Faraon
6 3
Putniković
2. ŽNL
9 lis 2022
- 14:00
BŠK Zmaj
2 1
Grk
2. ŽNL
9 lis 2022
- 16:00
Rat
7 0
Enkel
2. ŽNL
9 lis 2022
- 16:00
NA Libertas
0 3
Ponikve
Kolo 4
2. ŽNL
16 lis 2022
- 13:30
Enkel
1 8
Faraon
2. ŽNL
16 lis 2022
- 14:00
SOŠK 1919
0 2
Rat
2. ŽNL
16 lis 2022
- 15:00
Omladinac
1 1
Ponikve
2. ŽNL
16 lis 2022
- 16:00
Grk
2 0
NA Libertas
2. ŽNL
16 lis 2022
- 16:00
Putniković
1 4
BŠK Zmaj
Kolo 5
2. ŽNL
23 lis 2022
- 14:00
BŠK Zmaj
4 0
Enkel
2. ŽNL
23 lis 2022
- 14:00
Rat
3 0
Omladinac
2. ŽNL
23 lis 2022
- 15:00
Ponikve
2 3
Grk
2. ŽNL
23 lis 2022
- 15:00
NA Libertas
2 1
Putniković
2. ŽNL
23 lis 2022
- 16:00
Faraon
3 0
SOŠK 1919
Kolo 6
2. ŽNL
30 lis 2022
- 13:00
Putniković
1 0
Ponikve
2. ŽNL
30 lis 2022
- 13:00
Enkel
1 0
NA Libertas
2. ŽNL
30 lis 2022
- 14:00
Rat
5 1
Faraon
2. ŽNL
30 lis 2022
- 15:00
Omladinac
2 2
Grk
2. ŽNL
30 lis 2022
- 15:00
SOŠK 1919
0 7
BŠK Zmaj
Kolo 7
2. ŽNL
5 stu 2022
- 13:00
Grk
3 0
Putniković
2. ŽNL
6 stu 2022
- 14:00
BŠK Zmaj
3 0
Rat
2. ŽNL
6 stu 2022
- 14:00
NA Libertas
6 1
SOŠK 1919
2. ŽNL
6 stu 2022
- 14:00
Ponikve
3 1
Enkel
2. ŽNL
26 stu 2022
- 11:00
Faraon
2 4
Omladinac
Kolo 8
2. ŽNL
13 stu 2022
- 12:00
Enkel
1 3
Grk
2. ŽNL
13 stu 2022
- 13:30
SOŠK 1919
3 5
Ponikve
2. ŽNL
13 stu 2022
- 13:30
Rat
2 0
NA Libertas
2. ŽNL
13 stu 2022
- 13:30
Faraon
2 7
BŠK Zmaj
2. ŽNL