Grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
12
11
1
0
111
6
105
34
2
W
W
L
W
W
12
10
1
1
91
17
74
31
3
W
L
W
L
W
12
6
0
6
52
36
16
18
4
W
W
L
L
L
12
5
0
7
65
39
26
15
5
L
L
L
L
L
12
1
1
10
16
124
-108
4
6
L
L
L
W
L
12
1
1
10
12
125
-113
4
Kolo 1
Gospino polje 20 ruj 2020 17:15
NA Konavle
0 9
Župa dubrovačka
20 ruj 2020 17:15
Gospino polje
NA Konavle
0
9
Župa dubrovačka
Gospino polje 20 ruj 2020 18:00
ŠN DU Talent
6 0
NA Libertas
20 ruj 2020 18:00
Gospino polje
ŠN DU Talent
6
0
NA Libertas
Gospino polje 20 ruj 2020 18:45
ŠN Božo Broketa
4 4
GOŠK-Dubrovnik 1919
20 ruj 2020 18:45
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
4
4
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 2
Gospino polje 2 stu 2020 15:15
NA Libertas
1 3
NA Konavle
2 stu 2020 15:15
Gospino polje
NA Libertas
1
3
NA Konavle
Gospino polje 2 stu 2020 16:45
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 22
ŠN DU Talent
2 stu 2020 16:45
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
22
ŠN DU Talent
Gospino polje 8 stu 2020 15:15
ŠN Božo Broketa
0 9
Župa dubrovačka
8 stu 2020 15:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
9
Župa dubrovačka
Kolo 3
Tarantela 4 lis 2020 17:15
NA Konavle
11 0
ŠN Božo Broketa
4 lis 2020 17:15
Tarantela
NA Konavle
11
0
ŠN Božo Broketa
Tarantela 4 lis 2020 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 8
NA Libertas
4 lis 2020 18:00
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
8
NA Libertas
Tarantela 4 lis 2020 18:45
Župa dubrovačka
2 2
ŠN DU Talent
4 lis 2020 18:45
Tarantela
Župa dubrovačka
2
2
ŠN DU Talent
Kolo 4
Gospino polje 11 lis 2020 15:15
ŠN Božo Broketa
0 13
NA Libertas
11 lis 2020 15:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
13
NA Libertas
Gospino polje 11 lis 2020 16:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 13
Župa dubrovačka
11 lis 2020 16:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
1
13
Župa dubrovačka
Šupjaka 18 lis 2020 17:30
ŠN DU Talent
7 0
NA Konavle
18 lis 2020 17:30
Šupjaka
ŠN DU Talent
7
0
NA Konavle
Kolo 5
Šupjaka 18 lis 2020 15:15
ŠN DU Talent
23 0
ŠN Božo Broketa
18 lis 2020 15:15
Šupjaka
ŠN DU Talent
23
0
ŠN Božo Broketa
Šupjaka 18 lis 2020 16:00
NA Konavle
9 0
GOŠK-Dubrovnik 1919
18 lis 2020 16:00
Šupjaka
NA Konavle
9
0
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka 18 lis 2020 16:45
Župa dubrovačka
2 1
NA Libertas
18 lis 2020 16:45
Šupjaka
Župa dubrovačka
2
1
NA Libertas
Kolo 6
Tarantela 25 lis 2020 16:15
Župa dubrovačka
5 3
NA Konavle
25 lis 2020 16:15
Tarantela
Župa dubrovačka
5
3
NA Konavle
Tarantela 25 lis 2020 17:00
NA Libertas
1 7
ŠN DU Talent
25 lis 2020 17:00
Tarantela
NA Libertas
1
7
ŠN DU Talent
Tarantela 25 lis 2020 17:45
GOŠK-Dubrovnik 1919
5 2
ŠN Božo Broketa
25 lis 2020 17:45
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919
5
2
ŠN Božo Broketa
Kolo 7
Gospino polje 8 stu 2020 16:15
ŠN DU Talent
3 1
NA Konavle
8 stu 2020 16:15
Gospino polje
ŠN DU Talent
3
1
NA Konavle
Gospino polje 8 stu 2020 17:00
ŠN Božo Broketa
0 15
NA Libertas
8 stu 2020 17:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
15
NA Libertas
Gospino polje 8 stu 2020 17:45
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 17
Župa dubrovačka
8 stu 2020 17:45
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
17
Župa dubrovačka
Kolo 8
Šupjaka 11 tra 2021 17:15
NA Libertas
11 2
GOŠK-Dubrovnik 1919
11 tra 2021 17:15
Šupjaka
NA Libertas
11
2
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka 11 tra 2021 18:00
NA Konavle
12 0
ŠN Božo Broketa
11 tra 2021 18:00
Šupjaka
NA Konavle
12
0
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 29 tra 2021 18:00
Župa dubrovačka
1 4
ŠN DU Talent
29 tra 2021 18:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
1
4
ŠN DU Talent
Kolo 9
Gospino polje 18 tra 2021 16:30
ŠN DU Talent
3 0
NA Konavle
18 tra 2021 16:30
Gospino polje
ŠN DU Talent
3
0
NA Konavle
Gospino polje 18 tra 2021 17:15
ŠN Božo Broketa
1 11
NA Libertas
18 tra 2021 17:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
1
11
NA Libertas
Gospino polje 18 tra 2021 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
2 12
Župa dubrovačka
18 tra 2021 18:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
2
12
Župa dubrovačka
Kolo 10
Tarantela 25 tra 2021 16:30
ŠN DU Talent
12 0
ŠN Božo Broketa
25 tra 2021 16:30
Tarantela
ŠN DU Talent
12
0
ŠN Božo Broketa
Tarantela 25 tra 2021 17:15
Župa dubrovačka
7 1
NA Libertas
25 tra 2021 17:15
Tarantela
Župa dubrovačka
7
1
NA Libertas
Tarantela 25 tra 2021 18:00
NA Konavle
8 0
GOŠK-Dubrovnik 1919
25 tra 2021 18:00
Tarantela
NA Konavle
8
0
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 11
Gospino polje 2 svi 2021 16:30
NA Konavle
1 5
Župa dubrovačka
2 svi 2021 16:30
Gospino polje
NA Konavle
1
5
Župa dubrovačka
Gospino polje 2 svi 2021 18:00
ŠN Božo Broketa
3 1
GOŠK-Dubrovnik 1919
2 svi 2021 18:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
3
1
GOŠK-Dubrovnik 1919
Gospino polje 12 svi 2021 16:00
NA Libertas
0 7
ŠN DU Talent
12 svi 2021 16:00
Gospino polje
NA Libertas
0
7
ŠN DU Talent
Kolo 12
Šupjaka 9 svi 2021 16:30
NA Libertas
3 4
NA Konavle
9 svi 2021 16:30
Šupjaka
NA Libertas
3
4
NA Konavle
Šupjaka 9 svi 2021 17:15
ŠN Božo Broketa
2 9
Župa dubrovačka
9 svi 2021 17:15
Šupjaka
ŠN Božo Broketa
2
9
Župa dubrovačka
Šupjaka 9 svi 2021 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 15
ŠN DU Talent
9 svi 2021 18:00
Šupjaka
GOŠK-Dubrovnik 1919
1
15
ŠN DU Talent
Kolo 13
Gospino polje 16 svi 2021 16:30
NA Konavle
- -
ŠN Božo Broketa
16 svi 2021 16:30
Gospino polje
NA Konavle
-
-
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 16 svi 2021 17:15
NA Libertas
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
16 svi 2021 17:15
Gospino polje
NA Libertas
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Gospino polje 16 svi 2021 18:00
Župa dubrovačka
- -
ŠN DU Talent
16 svi 2021 18:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
-
-
ŠN DU Talent
Kolo 14
Gospino polje 23 svi 2021 16:30
NA Konavle
- -
NA Libertas
23 svi 2021 16:30
Gospino polje
NA Konavle
-
-
NA Libertas
Gospino polje 23 svi 2021 17:15
ŠN Božo Broketa
- -
Župa dubrovačka
23 svi 2021 17:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
-
-
Župa dubrovačka
Gospino polje 23 svi 2021 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
ŠN DU Talent
23 svi 2021 18:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
ŠN DU Talent
Kolo 15
Tarantela 30 svi 2021 14:00
ŠN DU Talent
- -
ŠN Božo Broketa
30 svi 2021 14:00
Tarantela
ŠN DU Talent
-
-
ŠN Božo Broketa
Tarantela 30 svi 2021 15:00
Župa dubrovačka
- -
NA Libertas
30 svi 2021 15:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
NA Libertas
Tarantela 30 svi 2021 16:00
NA Konavle
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
30 svi 2021 16:00
Tarantela
NA Konavle
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
ŽNS Dubrovačko-neretvanski
P