Grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
5
5
0
0
40
2
38
15
2
W
W
W
W
 
4
4
0
0
43
0
43
12
3
W
W
W
W
 
4
4
0
0
36
0
36
12
4
W
W
W
L
 
4
3
0
1
33
4
29
9
5
W
W
W
 
 
3
3
0
0
20
2
18
9
6
L
W
W
L
 
4
2
0
2
24
13
11
6
7
L
L
L
W
W
5
2
0
3
10
23
-13
6
8
L
W
W
L
 
4
2
0
2
9
24
-15
6
9
W
L
L
L
D
5
1
1
3
8
44
-36
4
10
L
W
L
L
 
4
1
0
3
5
24
-19
3
11
L
L
L
L
D
5
0
1
4
10
41
-31
1
12
L
L
L
L
L
5
0
0
5
2
32
-30
0
13
L
L
L
L
 
4
0
0
4
4
35
-31
0
Kolo 1
Tarantela 9 ruj 2021 16:00
Župa dubrovačka
8 0
Župa dubrovačka II
9 ruj 2021 16:00
Tarantela
Župa dubrovačka
8
0
Župa dubrovačka II
Tarantela 10 ruj 2021 17:30
Župa dubrovačka III
1 5
Župa dubrovačka IV (Ž)
10 ruj 2021 17:30
Tarantela
Župa dubrovačka III
1
5
Župa dubrovačka IV (Ž)
Lapad 11 ruj 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
9 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
11 ruj 2021 08:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
9
0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Šupjaka 11 ruj 2021 08:00
Konavljanin
6 0
Konavljanin II
11 ruj 2021 08:00
Šupjaka
Konavljanin
6
0
Konavljanin II
Lapad 11 ruj 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
0 17
ŠN DU Talent II
11 ruj 2021 09:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
0
17
ŠN DU Talent II
Lapad 11 ruj 2021 10:00
ŠN Božo Broketa
0 14
ŠN DU Talent
11 ruj 2021 10:00
Lapad
ŠN Božo Broketa
0
14
ŠN DU Talent
Kolo 2
Gospino polje 18 ruj 2021 08:00
ŠN Božo Broketa
0 12
ŠN DU Talent II
18 ruj 2021 08:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
12
ŠN DU Talent II
Gospino polje 18 ruj 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
10 0
Konavljanin II
18 ruj 2021 08:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
10
0
Konavljanin II
Gospino polje 18 ruj 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
4 3
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
18 ruj 2021 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
4
3
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Gospino polje 18 ruj 2021 09:00
NA Libertas
2 5
Župa dubrovačka
18 ruj 2021 09:00
Gospino polje
NA Libertas
2
5
Župa dubrovačka
Gospino polje 18 ruj 2021 10:00
Konavljanin
14 1
Župa dubrovačka IV (Ž)
18 ruj 2021 10:00
Gospino polje
Konavljanin
14
1
Župa dubrovačka IV (Ž)
Gospino polje 18 ruj 2021 10:00
Župa dubrovačka II
5 1
Župa dubrovačka III
18 ruj 2021 10:00
Gospino polje
Župa dubrovačka II
5
1
Župa dubrovačka III
Kolo 3
Tarantela 25 ruj 2021 09:00
NA Libertas
13 3
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
25 ruj 2021 09:00
Tarantela
NA Libertas
13
3
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Tarantela 25 ruj 2021 10:00
ŠN DU Talent II
4 1
Konavljanin II
25 ruj 2021 10:00
Tarantela
ŠN DU Talent II
4
1
Konavljanin II
Tarantela 25 ruj 2021 12:00
Župa dubrovačka III
0 7
Konavljanin
25 ruj 2021 12:00
Tarantela
Župa dubrovačka III
0
7
Konavljanin
Tarantela 25 ruj 2021 13:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
0 10
ŠN DU Talent
25 ruj 2021 13:00
Tarantela
Župa dubrovačka IV (Ž)
0
10
ŠN DU Talent
Tarantela
Župa dubrovačka
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela
Župa dubrovačka II
- -
ŠN Božo Broketa
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
ŠN Božo Broketa
Kolo 4
Gospino polje 2 lis 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5 3
ŠN Božo Broketa
2 lis 2021 08:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5
3
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 2 lis 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
2 5
Konavljanin II
2 lis 2021 08:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
2
5
Konavljanin II
Gospino polje 2 lis 2021 09:00
Župa dubrovačka III
0 8
NA Libertas
2 lis 2021 09:00
Gospino polje
Župa dubrovačka III
0
8
NA Libertas
Gospino polje 2 lis 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
17 0
Župa dubrovačka IV (Ž)
2 lis 2021 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
17
0
Župa dubrovačka IV (Ž)
Gospino polje 2 lis 2021 10:00
ŠN DU Talent
3 0
ŠN DU Talent II
2 lis 2021 10:00
Gospino polje
ŠN DU Talent
3
0
ŠN DU Talent II
Gospino polje 2 lis 2021 10:00
Župa dubrovačka II
0 8
Konavljanin
2 lis 2021 10:00
Gospino polje
Župa dubrovačka II
0
8
Konavljanin
Kolo 5
Tarantela 4 lis 2021 17:30
Župa dubrovačka
7 0
Župa dubrovačka III
4 lis 2021 17:30
Tarantela
Župa dubrovačka
7
0
Župa dubrovačka III
Gospino polje 7 lis 2021 16:00
ŠN DU Talent
9 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
7 lis 2021 16:00
Gospino polje
ŠN DU Talent
9
0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Tarantela 9 lis 2021 09:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
2 2
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
9 lis 2021 09:00
Tarantela
Župa dubrovačka IV (Ž)
2
2
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Tarantela 9 lis 2021 10:00
Konavljanin
5 1
NA Libertas
9 lis 2021 10:00
Tarantela
Konavljanin
5
1
NA Libertas
Tarantela 9 lis 2021 11:00
Župa dubrovačka II
0 7
GOŠK-Dubrovnik 1919
9 lis 2021 11:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
0
7
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 9 lis 2021 12:00
Konavljanin II
4 1
ŠN Božo Broketa
9 lis 2021 12:00
Tarantela
Konavljanin II
4
1
ŠN Božo Broketa
Kolo 6
Šupjaka 16 lis 2021 08:00
Konavljanin II
- -
ŠN DU Talent
16 lis 2021 08:00
Šupjaka
Konavljanin II
-
-
ŠN DU Talent
Šupjaka 16 lis 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
NA Libertas
16 lis 2021 09:00
Šupjaka
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
NA Libertas
Šupjaka 16 lis 2021 10:00
Konavljanin
- -
Župa dubrovačka
16 lis 2021 10:00
Šupjaka
Konavljanin
-
-
Župa dubrovačka
Šupjaka 16 lis 2021 11:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
ŠN DU Talent II
16 lis 2021 11:00
Šupjaka
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
ŠN DU Talent II
Šupjaka 16 lis 2021 12:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
- -
ŠN Božo Broketa
16 lis 2021 12:00
Šupjaka
Župa dubrovačka IV (Ž)
-
-
ŠN Božo Broketa
Šupjaka 16 lis 2021 13:00
Župa dubrovačka II
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
16 lis 2021 13:00
Šupjaka
Župa dubrovačka II
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Kolo 7
Gospino polje 23 lis 2021 08:00
ŠN DU Talent
- -
Župa dubrovačka II
23 lis 2021 08:00
Gospino polje
ŠN DU Talent
-
-
Župa dubrovačka II
Gospino polje 23 lis 2021 08:00
Župa dubrovačka
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
23 lis 2021 08:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Gospino polje 23 lis 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
Konavljanin II
23 lis 2021 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
Konavljanin II
Gospino polje 23 lis 2021 09:00
ŠN Božo Broketa
- -
NA Libertas
23 lis 2021 09:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
-
-
NA Libertas
Gospino polje 23 lis 2021 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Župa dubrovačka III
23 lis 2021 10:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
Župa dubrovačka III
Gospino polje 23 lis 2021 10:00
ŠN DU Talent II
- -
Župa dubrovačka IV (Ž)
23 lis 2021 10:00
Gospino polje
ŠN DU Talent II
-
-
Župa dubrovačka IV (Ž)
Kolo 8
Kupari 30 lis 2021 08:00
NA Libertas
- -
ŠN DU Talent
30 lis 2021 08:00
Kupari
NA Libertas
-
-
ŠN DU Talent
Kupari 30 lis 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
Župa dubrovačka IV (Ž)
30 lis 2021 09:00
Kupari
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
Župa dubrovačka IV (Ž)
Kupari 30 lis 2021 10:00
Župa dubrovačka II
- -
ŠN DU Talent II
30 lis 2021 10:00
Kupari
Župa dubrovačka II
-
-
ŠN DU Talent II
Kupari 30 lis 2021 11:00
Župa dubrovačka III
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
30 lis 2021 11:00
Kupari
Župa dubrovačka III
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Kupari 30 lis 2021 12:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Konavljanin
30 lis 2021 12:00
Kupari
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
Konavljanin
Kupari 30 lis 2021 13:00
Župa dubrovačka
- -
ŠN Božo Broketa
30 lis 2021 13:00
Kupari
Župa dubrovačka
-
-
ŠN Božo Broketa
Kolo 9
Gospino polje 6 stu 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
6 stu 2021 08:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Gospino polje 6 stu 2021 08:00
Župa dubrovačka II
- -
Konavljanin II
6 stu 2021 08:00
Gospino polje
Župa dubrovačka II
-
-
Konavljanin II
Gospino polje 6 stu 2021 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
NA Libertas
6 stu 2021 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
NA Libertas
Gospino polje 6 stu 2021 09:00
Župa dubrovačka
- -
ŠN DU Talent II
6 stu 2021 09:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
-
-
ŠN DU Talent II
Gospino polje 6 stu 2021 10:00
ŠN Božo Broketa
- -
Konavljanin
6 stu 2021 10:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
-
-
Konavljanin
Gospino polje 6 stu 2021 10:00
Župa dubrovačka III
- -
ŠN DU Talent
6 stu 2021 10:00
Gospino polje
Župa dubrovačka III
-
-
ŠN DU Talent
Kolo 10
Tarantela 13 stu 2021 08:00
Župa dubrovačka III
- -
ŠN Božo Broketa
13 stu 2021 08:00
Tarantela
Župa dubrovačka III
-
-
ŠN Božo Broketa
Tarantela 13 stu 2021 09:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
- -
Konavljanin II
13 stu 2021 09:00
Tarantela
Župa dubrovačka IV (Ž)
-
-
Konavljanin II
Tarantela 13 stu 2021 10:00
ŠN DU Talent II
- -
NA Libertas
13 stu 2021 10:00
Tarantela
ŠN DU Talent II
-
-
NA Libertas
Tarantela 13 stu 2021 11:00
Konavljanin
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
13 stu 2021 11:00
Tarantela
Konavljanin
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Tarantela 13 stu 2021 12:00
Župa dubrovačka
- -
ŠN DU Talent
13 stu 2021 12:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
ŠN DU Talent
Tarantela 13 stu 2021 13:00
Župa dubrovačka II
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
13 stu 2021 13:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 11
Šupjaka 20 stu 2021 08:00
Konavljanin II
- -
NA Libertas
20 stu 2021 08:00
Šupjaka
Konavljanin II
-
-
NA Libertas
Šupjaka 20 stu 2021 09:00
ŠN Božo Broketa
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
20 stu 2021 09:00
Šupjaka
ŠN Božo Broketa
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka 20 stu 2021 10:00
Župa dubrovačka
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
20 stu 2021 10:00
Šupjaka
Župa dubrovačka
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Šupjaka 20 stu 2021 11:00
Konavljanin
- -
ŠN DU Talent
20 stu 2021 11:00
Šupjaka
Konavljanin
-
-
ŠN DU Talent
Šupjaka 20 stu 2021 12:00
Župa dubrovačka III
- -
ŠN DU Talent II
20 stu 2021 12:00
Šupjaka
Župa dubrovačka III
-
-
ŠN DU Talent II
Šupjaka 20 stu 2021 13:00
Župa dubrovačka II
- -
Župa dubrovačka IV (Ž)
20 stu 2021 13:00
Šupjaka
Župa dubrovačka II
-
-
Župa dubrovačka IV (Ž)
ŽNS Dubrovačko-neretvanski
P