1. ŽNL

2020-2021
#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
17
14
1
2
44
13
31
43
2
W
W
W
L
W
17
13
2
2
43
14
29
41
3
W
W
L
W
W
17
11
4
2
44
16
28
37
4
D
L
W
D
W
17
7
3
7
29
26
3
24
5
W
W
L
W
L
17
6
5
6
32
20
12
23
6
L
D
L
W
L
17
7
2
8
34
26
8
21
7
L
L
L
W
L
17
6
3
8
29
31
-2
21
8
W
W
L
W
W
17
6
2
9
26
37
-11
20
9
D
W
L
L
L
17
4
5
8
28
45
-17
17
10
L
W
D
D
L
17
4
4
9
20
40
-20
16
11
L
L
W
L
L
17
4
2
11
18
47
-29
14
12
L
W
L
L
L
17
1
5
11
16
48
-32
8
Kolo 1
Šupjaka 20 ruj 2020 16:30
Konavljanin
6 2
Maestral
20 ruj 2020 16:30
Šupjaka
Konavljanin
6
2
Maestral
Gnjile 20 ruj 2020 16:30
Slaven
2 0
Žrnovo
20 ruj 2020 16:30
Gnjile
Slaven
2
0
Žrnovo
Igralište ONK Metković 20 ruj 2020 16:30
ONK Metković
6 2
Jadran Smokvica
20 ruj 2020 16:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
6
2
Jadran Smokvica
Močni laz 20 ruj 2020 16:30
Hajduk 1932
0 0
Župa dubrovačka
20 ruj 2020 16:30
Močni laz
Hajduk 1932
0
0
Župa dubrovačka
Trstenica 20 ruj 2020 16:30
Orebić
6 2
Sokol
20 ruj 2020 16:30
Trstenica
Orebić
6
2
Sokol
Pržina 20 ruj 2020 16:30
Gusar
0 2
Croatia
20 ruj 2020 16:30
Pržina
Gusar
0
2
Croatia
Kolo 2
Liman 27 ruj 2020 16:00
Maestral
0 4
Croatia
27 ruj 2020 16:00
Liman
Maestral
0
4
Croatia
Luže 27 ruj 2020 16:00
Sokol
2 0
Gusar
27 ruj 2020 16:00
Luže
Sokol
2
0
Gusar
Tarantela 27 ruj 2020 16:00
Župa dubrovačka
4 2
Orebić
27 ruj 2020 16:00
Tarantela
Župa dubrovačka
4
2
Orebić
Blatina 27 ruj 2020 16:00
Jadran Smokvica
2 1
Hajduk 1932
27 ruj 2020 16:00
Blatina
Jadran Smokvica
2
1
Hajduk 1932
Ruskovići 27 ruj 2020 16:00
Žrnovo
1 1
ONK Metković
27 ruj 2020 16:00
Ruskovići
Žrnovo
1
1
ONK Metković
Šupjaka 27 ruj 2020 16:00
Konavljanin
3 1
Slaven
27 ruj 2020 16:00
Šupjaka
Konavljanin
3
1
Slaven
Kolo 3
Gnjile 4 lis 2020 16:00
Slaven
10 0
Maestral
4 lis 2020 16:00
Gnjile
Slaven
10
0
Maestral
Igralište ONK Metković 4 lis 2020 16:00
ONK Metković
1 0
Konavljanin
4 lis 2020 16:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
1
0
Konavljanin
Močni laz 4 lis 2020 16:00
Hajduk 1932
1 1
Žrnovo
4 lis 2020 16:00
Močni laz
Hajduk 1932
1
1
Žrnovo
Pržina 4 lis 2020 16:00
Gusar
2 1
Župa dubrovačka
4 lis 2020 16:00
Pržina
Gusar
2
1
Župa dubrovačka
Sv. Martin 4 lis 2020 16:00
Croatia
6 0
Sokol
4 lis 2020 16:00
Sv. Martin
Croatia
6
0
Sokol
Trstenica 4 lis 2020 16:20
Orebić
6 0
Jadran Smokvica
4 lis 2020 16:20
Trstenica
Orebić
6
0
Jadran Smokvica
Kolo 4
Liman 11 lis 2020 15:00
Maestral
2 1
Sokol
11 lis 2020 15:00
Liman
Maestral
2
1
Sokol
Tarantela 11 lis 2020 15:00
Župa dubrovačka
1 0
Croatia
11 lis 2020 15:00
Tarantela
Župa dubrovačka
1
0
Croatia
Blatina 11 lis 2020 15:00
Jadran Smokvica
2 1
Gusar
11 lis 2020 15:00
Blatina
Jadran Smokvica
2
1
Gusar
Ruskovići 11 lis 2020 15:00
Žrnovo
3 0
Orebić
11 lis 2020 15:00
Ruskovići
Žrnovo
3
0
Orebić
Šupjaka 11 lis 2020 15:00
Konavljanin
3 0
Hajduk 1932
11 lis 2020 15:00
Šupjaka
Konavljanin
3
0
Hajduk 1932
Gnjile 11 lis 2020 15:00
Slaven
2 1
ONK Metković
11 lis 2020 15:00
Gnjile
Slaven
2
1
ONK Metković
Kolo 5
Močni laz 18 lis 2020 14:45
Hajduk 1932
1 1
Slaven
18 lis 2020 14:45
Močni laz
Hajduk 1932
1
1
Slaven
Igralište ONK Metković 18 lis 2020 15:00
ONK Metković
4 3
Maestral
18 lis 2020 15:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
4
3
Maestral
Trstenica 18 lis 2020 15:00
Orebić
2 0
Konavljanin
18 lis 2020 15:00
Trstenica
Orebić
2
0
Konavljanin
Pržina 18 lis 2020 15:00
Gusar
4 0
Žrnovo
18 lis 2020 15:00
Pržina
Gusar
4
0
Žrnovo
Sv. Martin 18 lis 2020 15:00
Croatia
3 2
Jadran Smokvica
18 lis 2020 15:00
Sv. Martin
Croatia
3
2
Jadran Smokvica
Luže 18 lis 2020 15:00
Sokol
3 4
Župa dubrovačka
18 lis 2020 15:00
Luže
Sokol
3
4
Župa dubrovačka
Kolo 6
Liman 25 lis 2020 14:00
Maestral
1 1
Župa dubrovačka
25 lis 2020 14:00
Liman
Maestral
1
1
Župa dubrovačka
Blatina 25 lis 2020 14:00
Jadran Smokvica
1 1
Sokol
25 lis 2020 14:00
Blatina
Jadran Smokvica
1
1
Sokol
Ruskovići 25 lis 2020 14:00
Žrnovo
1 3
Croatia
25 lis 2020 14:00
Ruskovići
Žrnovo
1
3
Croatia
Šupjaka 25 lis 2020 14:00
Konavljanin
3 3
Gusar
25 lis 2020 14:00
Šupjaka
Konavljanin
3
3
Gusar
Gnjile 25 lis 2020 14:00
Slaven
1 1
Orebić
25 lis 2020 14:00
Gnjile
Slaven
1
1
Orebić
Igralište ONK Metković 25 lis 2020 14:00
ONK Metković
5 1
Hajduk 1932
25 lis 2020 14:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
5
1
Hajduk 1932
Kolo 7
Trstenica 31 lis 2020 14:00
Orebić
0 1
ONK Metković
31 lis 2020 14:00
Trstenica
Orebić
0
1
ONK Metković
Pržina 31 lis 2020 14:00
Gusar
2 0
Slaven
31 lis 2020 14:00
Pržina
Gusar
2
0
Slaven
Sv. Martin 31 lis 2020 14:00
Croatia
0 0
Konavljanin
31 lis 2020 14:00
Sv. Martin
Croatia
0
0
Konavljanin
Luže 31 lis 2020 14:00
Sokol
3 0
Žrnovo
31 lis 2020 14:00
Luže
Sokol
3
0
Žrnovo
Tarantela 31 lis 2020 14:00
Župa dubrovačka
4 2
Jadran Smokvica
31 lis 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka
4
2
Jadran Smokvica
Močni laz 21 ožu 2021 13:15
Hajduk 1932
0 3
Maestral
21 ožu 2021 13:15
Močni laz
Hajduk 1932
0
3
Maestral
Kolo 8
Ruskovići 8 stu 2020 13:30
Žrnovo
0 5
Župa dubrovačka
8 stu 2020 13:30
Ruskovići
Žrnovo
0
5
Župa dubrovačka
Igralište ONK Metković 8 stu 2020 13:45
ONK Metković
2 0
Gusar
8 stu 2020 13:45
Igralište ONK Metković
ONK Metković
2
0
Gusar
Šupjaka 8 stu 2020 14:00
Konavljanin
2 1
Sokol
8 stu 2020 14:00
Šupjaka
Konavljanin
2
1
Sokol
Močni laz 8 stu 2020 14:00
Hajduk 1932
2 4
Orebić
8 stu 2020 14:00
Močni laz
Hajduk 1932
2
4
Orebić
Gnjile 8 stu 2020 14:00
Slaven
0 4
Croatia
8 stu 2020 14:00
Gnjile
Slaven
0
4
Croatia
Liman 8 stu 2020 14:15
Maestral
0 0
Jadran Smokvica
8 stu 2020 14:15
Liman
Maestral
0
0
Jadran Smokvica
Kolo 9
Trstenica 15 stu 2020 14:00
Orebić
4 0
Maestral
15 stu 2020 14:00
Trstenica
Orebić
4
0
Maestral
Sv. Martin 15 stu 2020 14:00
Croatia
1 2
ONK Metković
15 stu 2020 14:00
Sv. Martin
Croatia
1
2
ONK Metković
Luže 15 stu 2020 14:00
Sokol
0 0
Slaven
15 stu 2020 14:00
Luže
Sokol
0
0
Slaven
Tarantela 15 stu 2020 14:00
Župa dubrovačka
3 1
Konavljanin
15 stu 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka
3
1
Konavljanin
Blatina 15 stu 2020 14:00
Jadran Smokvica
4 2
Žrnovo
15 stu 2020 14:00
Blatina
Jadran Smokvica
4
2
Žrnovo
Pržina 14 tra 2021 15:00
Gusar
2 2
Hajduk 1932
14 tra 2021 15:00
Pržina
Gusar
2
2
Hajduk 1932
Kolo 10
Liman 22 stu 2020 13:30
Maestral
4 0
Žrnovo
22 stu 2020 13:30
Liman
Maestral
4
0
Žrnovo
Šupjaka 22 stu 2020 13:30
Konavljanin
1 1
Jadran Smokvica
22 stu 2020 13:30
Šupjaka
Konavljanin
1
1
Jadran Smokvica
Gnjile 22 stu 2020 13:30
Slaven
1 1
Župa dubrovačka
22 stu 2020 13:30
Gnjile
Slaven
1
1
Župa dubrovačka
Igralište ONK Metković 22 stu 2020 13:30
ONK Metković
2 1
Sokol
22 stu 2020 13:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
2
1
Sokol
Močni laz 22 stu 2020 13:30
Hajduk 1932
0 1
Croatia
22 stu 2020 13:30
Močni laz
Hajduk 1932
0
1
Croatia
Trstenica 22 stu 2020 13:30
Orebić
2 0
Gusar
22 stu 2020 13:30
Trstenica
Orebić
2
0
Gusar
Kolo 11
Blatina 28 ožu 2021 15:00
Jadran Smokvica
1 1
Slaven
28 ožu 2021 15:00
Blatina
Jadran Smokvica
1
1
Slaven
Pržina 28 ožu 2021 15:30
Gusar
2 0
Maestral
28 ožu 2021 15:30
Pržina
Gusar
2
0
Maestral
Lapad 28 ožu 2021 15:30
Župa dubrovačka
1 1
ONK Metković
28 ožu 2021 15:30
Lapad
Župa dubrovačka
1
1
ONK Metković
Ruskovići 28 ožu 2021 15:30
Žrnovo
4 2
Konavljanin
28 ožu 2021 15:30
Ruskovići
Žrnovo
4
2
Konavljanin
Sv. Martin 14 tra 2021 16:30
Croatia
3 0
Orebić
14 tra 2021 16:30
Sv. Martin
Croatia
3
0
Orebić
Luže 29 tra 2021 15:45
Sokol
4 0
Hajduk 1932
29 tra 2021 15:45
Luže
Sokol
4
0
Hajduk 1932
Kolo 12
Sv. Martin 3 tra 2021 16:30
Croatia
3 2
Gusar
3 tra 2021 16:30
Sv. Martin
Croatia
3
2
Gusar
Liman 5 tra 2021 16:30
Maestral
1 3
Konavljanin
5 tra 2021 16:30
Liman
Maestral
1
3
Konavljanin
Ruskovići 5 tra 2021 16:30
Žrnovo
2 1
Slaven
5 tra 2021 16:30
Ruskovići
Žrnovo
2
1
Slaven
Blatina 5 tra 2021 16:30
Jadran Smokvica
1 3
ONK Metković
5 tra 2021 16:30
Blatina
Jadran Smokvica
1
3
ONK Metković
Tarantela 5 tra 2021 16:30
Župa dubrovačka
1 0
Hajduk 1932
5 tra 2021 16:30
Tarantela
Župa dubrovačka
1
0
Hajduk 1932
Luže 12 svi 2021 16:30
Sokol
1 0
Orebić
12 svi 2021 16:30
Luže
Sokol
1
0
Orebić
Kolo 13
Pržina 11 tra 2021 16:30
Gusar
2 0
Sokol
11 tra 2021 16:30
Pržina
Gusar
2
0
Sokol
Trstenica 11 tra 2021 16:30
Orebić
1 2
Župa dubrovačka
11 tra 2021 16:30
Trstenica
Orebić
1
2
Župa dubrovačka
Močni laz 11 tra 2021 16:30
Hajduk 1932
3 3
Jadran Smokvica
11 tra 2021 16:30
Močni laz
Hajduk 1932
3
3
Jadran Smokvica
Igralište ONK Metković 11 tra 2021 16:30
ONK Metković
4 0
Žrnovo
11 tra 2021 16:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
4
0
Žrnovo
Gnjile 11 tra 2021 16:30
Slaven
2 0
Konavljanin
11 tra 2021 16:30
Gnjile
Slaven
2
0
Konavljanin
Sv. Martin 5 svi 2021 16:30
Croatia
2 0
Maestral
5 svi 2021 16:30
Sv. Martin
Croatia
2
0
Maestral
Kolo 14
Liman 18 tra 2021 16:30
Maestral
1 2
Slaven
18 tra 2021 16:30
Liman
Maestral
1
2
Slaven
Šupjaka 18 tra 2021 16:30
Konavljanin
0 2
ONK Metković
18 tra 2021 16:30
Šupjaka
Konavljanin
0
2
ONK Metković
Ruskovići 18 tra 2021 16:30
Žrnovo
3 1
Hajduk 1932
18 tra 2021 16:30
Ruskovići
Žrnovo
3
1
Hajduk 1932
Blatina 18 tra 2021 16:30
Jadran Smokvica
3 2
Orebić
18 tra 2021 16:30
Blatina
Jadran Smokvica
3
2
Orebić
Tarantela 18 tra 2021 16:30
Župa dubrovačka
3 0
Gusar
18 tra 2021 16:30
Tarantela
Župa dubrovačka
3
0
Gusar
Luže 18 tra 2021 16:30
Sokol
2 4
Croatia
18 tra 2021 16:30
Luže
Sokol
2
4
Croatia
Kolo 15
Pržina 25 tra 2021 15:00
Gusar
5 1
Jadran Smokvica
25 tra 2021 15:00
Pržina
Gusar
5
1
Jadran Smokvica
Močni laz 25 tra 2021 15:30
Hajduk 1932
4 0
Konavljanin
25 tra 2021 15:30
Močni laz
Hajduk 1932
4
0
Konavljanin
Luže 25 tra 2021 16:30
Sokol
2 0
Maestral
25 tra 2021 16:30
Luže
Sokol
2
0
Maestral
Sv. Martin 25 tra 2021 16:30
Croatia
2 1
Župa dubrovačka
25 tra 2021 16:30
Sv. Martin
Croatia
2
1
Župa dubrovačka
Trstenica 25 tra 2021 16:30
Orebić
1 1
Žrnovo
25 tra 2021 16:30
Trstenica
Orebić
1
1
Žrnovo
Igralište ONK Metković 25 tra 2021 16:30
ONK Metković
1 0
Slaven
25 tra 2021 16:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
1
0
Slaven
Kolo 16
Gnjile 2 svi 2021 16:00
Slaven
8 0
Hajduk 1932
2 svi 2021 16:00
Gnjile
Slaven
8
0
Hajduk 1932
Blatina 2 svi 2021 16:15
Jadran Smokvica
1 3
Croatia
2 svi 2021 16:15
Blatina
Jadran Smokvica
1
3
Croatia
Liman 2 svi 2021 16:30
Maestral
1 0
ONK Metković
2 svi 2021 16:30
Liman
Maestral
1
0
ONK Metković
Šupjaka 2 svi 2021 16:30
Konavljanin
3 1
Orebić
2 svi 2021 16:30
Šupjaka
Konavljanin
3
1
Orebić
Ruskovići 2 svi 2021 16:30
Žrnovo
1 1
Gusar
2 svi 2021 16:30
Ruskovići
Žrnovo
1
1
Gusar
Tarantela 2 svi 2021 16:30
Župa dubrovačka
6 0
Sokol
2 svi 2021 16:30
Tarantela
Župa dubrovačka
6
0
Sokol
Kolo 17
Močni laz 9 svi 2021 16:30
Hajduk 1932
0 7
ONK Metković
9 svi 2021 16:30
Močni laz
Hajduk 1932
0
7
ONK Metković
Tarantela 9 svi 2021 17:00
Župa dubrovačka
6 0
Maestral
9 svi 2021 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
6
0
Maestral
Luže 9 svi 2021 17:00
Sokol
3 2
Jadran Smokvica
9 svi 2021 17:00
Luže
Sokol
3
2
Jadran Smokvica
Sv. Martin 9 svi 2021 17:00
Croatia
3 1
Žrnovo
9 svi 2021 17:00
Sv. Martin
Croatia
3
1
Žrnovo
Pržina 9 svi 2021 17:00
Gusar
3 2
Konavljanin
9 svi 2021 17:00
Pržina
Gusar
3
2
Konavljanin
Trstenica 9 svi 2021 17:00
Orebić
2 0
Slaven
9 svi 2021 17:00
Trstenica
Orebić
2
0
Slaven
Kolo 18
Blatina 16 svi 2021 16:30
Jadran Smokvica
- -
Župa dubrovačka
16 svi 2021 16:30
Blatina
Jadran Smokvica
-
-
Župa dubrovačka
Igralište ONK Metković 16 svi 2021 17:00
ONK Metković
- -
Orebić
16 svi 2021 17:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Orebić
Gnjile 16 svi 2021 17:00
Slaven
- -
Gusar
16 svi 2021 17:00
Gnjile
Slaven
-
-
Gusar
Šupjaka 16 svi 2021 17:00
Konavljanin
- -
Croatia
16 svi 2021 17:00
Šupjaka
Konavljanin
-
-
Croatia
Ruskovići 16 svi 2021 17:00
Žrnovo
- -
Sokol
16 svi 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Sokol
Liman 23 svi 2021 15:30
Maestral
- -
Hajduk 1932
23 svi 2021 15:30
Liman
Maestral
-
-
Hajduk 1932
Kolo 19
Blatina 23 svi 2021 17:00
Jadran Smokvica
- -
Maestral
23 svi 2021 17:00
Blatina
Jadran Smokvica
-
-
Maestral
Tarantela 23 svi 2021 17:00
Župa dubrovačka
- -
Žrnovo
23 svi 2021 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
Žrnovo
Luže 23 svi 2021 17:00
Sokol
- -
Konavljanin
23 svi 2021 17:00
Luže
Sokol
-
-
Konavljanin
Sv. Martin 23 svi 2021 17:00
Croatia
- -
Slaven
23 svi 2021 17:00
Sv. Martin
Croatia
-
-
Slaven
Pržina 23 svi 2021 17:00
Gusar
- -
ONK Metković
23 svi 2021 17:00
Pržina
Gusar
-
-
ONK Metković
Trstenica 23 svi 2021 17:00
Orebić
- -
Hajduk 1932
23 svi 2021 17:00
Trstenica
Orebić
-
-
Hajduk 1932
Kolo 20
Liman 30 svi 2021 17:00
Maestral
- -
Orebić
30 svi 2021 17:00
Liman
Maestral
-
-
Orebić
Močni laz 30 svi 2021 17:00
Hajduk 1932
- -
Gusar
30 svi 2021 17:00
Močni laz
Hajduk 1932
-
-
Gusar
Igralište ONK Metković 30 svi 2021 17:00
ONK Metković
- -
Croatia
30 svi 2021 17:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Croatia
Gnjile 30 svi 2021 17:00
Slaven
- -
Sokol
30 svi 2021 17:00
Gnjile
Slaven
-
-
Sokol
Šupjaka 30 svi 2021 17:00
Konavljanin
- -
Župa dubrovačka
30 svi 2021 17:00
Šupjaka
Konavljanin
-
-
Župa dubrovačka
Ruskovići 30 svi 2021 17:00
Žrnovo
- -
Jadran Smokvica
30 svi 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Jadran Smokvica
Kolo 21
Ruskovići 6 lip 2021 17:00
Žrnovo
- -
Maestral
6 lip 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Maestral
Blatina 6 lip 2021 17:00
Jadran Smokvica
- -
Konavljanin
6 lip 2021 17:00
Blatina
Jadran Smokvica
-
-
Konavljanin
Tarantela 6 lip 2021 17:00
Župa dubrovačka
- -
Slaven
6 lip 2021 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
Slaven
Luže 6 lip 2021 17:00
Sokol
- -
ONK Metković
6 lip 2021 17:00
Luže
Sokol
-
-
ONK Metković
Sv. Martin 6 lip 2021 17:00
Croatia
- -
Hajduk 1932
6 lip 2021 17:00
Sv. Martin
Croatia
-
-
Hajduk 1932
Pržina 6 lip 2021 17:00
Gusar
- -
Orebić
6 lip 2021 17:00
Pržina
Gusar
-
-
Orebić
Kolo 22
Liman 6 lip 2021 17:00
Maestral
- -
Gusar
6 lip 2021 17:00
Liman
Maestral
-
-
Gusar
Trstenica 13 lip 2021 17:00
Orebić
- -
Croatia
13 lip 2021 17:00
Trstenica
Orebić
-
-
Croatia
Močni laz 13 lip 2021 17:00
Hajduk 1932
- -
Sokol
13 lip 2021 17:00
Močni laz
Hajduk 1932
-
-
Sokol
Igralište ONK Metković 13 lip 2021 17:00
ONK Metković
- -
Župa dubrovačka
13 lip 2021 17:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Župa dubrovačka
Gnjile 13 lip 2021 17:00
Slaven
- -
Jadran Smokvica
13 lip 2021 17:00
Gnjile
Slaven
-
-
Jadran Smokvica
Šupjaka 13 lip 2021 17:00
Konavljanin
- -
Žrnovo
13 lip 2021 17:00
Šupjaka
Konavljanin
-
-
Žrnovo
ŽNS Dubrovačko-neretvanski
P