Gospino polje

City
Dubrovnik
Klub
Fixtures
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
8 svi 2022
- 08:00
ŠN Božo Broketa II
- -
Župa dubrovačka
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
8 svi 2022
- 09:15
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Konavljanin
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
8 svi 2022
- 10:30
ŠN Božo Broketa
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Latest Matches
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
1 svi 2022
- 10:30
ŠN Božo Broketa II
1 5
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
1 svi 2022
- 09:15
Župa dubrovačka II
1 1
Konavljanin
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
1 svi 2022
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
5 1
Župa dubrovačka
Mlađi kadeti (U-14)
16 tra 2022
- 15:00
ŠN Božo Broketa
0 1
BŠK Zmaj
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
14 tra 2022
- 10:30
Župa dubrovačka II
0 8
GOŠK-Dubrovnik 1919
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
14 tra 2022
- 09:15
ŠN Božo Broketa II
3 3
Konavljanin
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
14 tra 2022
- 08:00
ŠN Božo Broketa
12 0
Župa dubrovačka
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
10 tra 2022
- 08:00
ŠN Božo Broketa
15 1
ŠN Božo Broketa II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
8 tra 2022
- 19:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
8 tra 2022
- 16:00
Župa dubrovačka
3 2
Župa dubrovačka II
Mlađi kadeti (U-14)
2 tra 2022
- 11:00
ŠN Božo Broketa
1 1
Orebić
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
20 ožu 2022
- 10:30
ŠN Božo Broketa
4 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
20 ožu 2022
- 09:15
GOŠK-Dubrovnik 1919
7 0
Konavljanin
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
20 ožu 2022
- 08:00
ŠN Božo Broketa II
0 7
Župa dubrovačka
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’
19 ožu 2022
- 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 4
ŠN DU Talent
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’
19 ožu 2022
- 17:15
Župa dubrovačka
9 0
ŠN Božo Broketa
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’
19 ožu 2022
- 16:30
Konavljanin
1 1
NA Libertas
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
13 ožu 2022
- 10:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
6 0
ŠN Božo Broketa II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
13 ožu 2022
- 09:15
Župa dubrovačka II
1 2
Konavljanin
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
13 ožu 2022
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 0
Župa dubrovačka
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
7 ožu 2022
- 19:30
ŠN DU Talent II
1 2
GOŠK-Dubrovnik 1919
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
7 ožu 2022
- 19:30
ŠN DU Talent
13 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
5 ožu 2022
- 10:00
NA Libertas
6 2
Župa dubrovačka IV (Ž)
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
5 ožu 2022
- 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 4
ŠN Božo Broketa
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
5 ožu 2022
- 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
4 2
Župa dubrovačka III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
5 ožu 2022
- 09:00
ŠN DU Talent II
4 1
Konavljanin
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
5 ožu 2022
- 08:00
Konavljanin II
0 8
Župa dubrovačka
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
5 ožu 2022
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 4
ŠN DU Talent
Mlađi kadeti (U-14)
27 stu 2021
- 10:00
ŠN Božo Broketa
0 0
Orebić
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
21 stu 2021
- 10:30
Župa dubrovačka
0 3
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
21 stu 2021
- 09:15
ŠN Božo Broketa II
2 2
Župa dubrovačka II
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
21 stu 2021
- 08:00
ŠN Božo Broketa
2 1
Konavljanin
Mlađi kadeti (U-14)
20 stu 2021
- 13:00
ŠN Božo Broketa
5 1
Žrnovo
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
18 stu 2021
- 10:00
ŠN Božo Broketa II
1 9
Župa dubrovačka
Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
18 stu 2021
- 09:00
ŠN Božo Broketa
3 1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
17 stu 2021
- 20:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
0 3
NA Libertas
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’
6 stu 2021
- 15:15
Konavljanin
1 0
ŠN Božo Broketa
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’
6 stu 2021
- 14:30
NA Libertas
3 1
GOŠK-Dubrovnik 1919
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’
6 stu 2021
- 13:45
Župa dubrovačka
1 3
ŠN DU Talent
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘B’
6 stu 2021
- 13:00
ŠN DU Talent II
1 3
Konavljanin II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
6 stu 2021
- 10:00
ŠN Božo Broketa
0 10
Konavljanin
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
6 stu 2021
- 10:00
Župa dubrovačka III
0 11
ŠN DU Talent
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
6 stu 2021
- 09:00
Župa dubrovačka
2 4
ŠN DU Talent II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle
6 stu 2021
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
0 9