Mlađi kadeti (U-14)

#
Club
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
6
6
0
0
41
3
38
18
2
L
W
W
W
W
5
4
0
1
29
9
20
12
3
L
W
W
W
L
6
4
0
2
27
11
16
12
4
L
D
L
W
W
6
3
1
2
18
18
0
10
5
W
L
W
L
L
6
3
0
3
20
13
7
9
6
L
W
L
W
 
4
2
0
2
9
10
-1
6
7
W
W
L
L
L
6
2
0
4
6
32
-26
6
8
W
L
L
D
L
5
1
1
3
3
13
-10
4
9
L
L
L
W
 
4
1
0
3
3
20
-17
3
10
L
L
L
L
L
6
0
0
6
2
29
-27
0
Kolo 1
Podvornica 19 ruj 2020 15:00
Neretvanac
3 4
ONK Metković
19 ruj 2020 15:00
Podvornica
Neretvanac
3
4
ONK Metković
Zlinje 19 ruj 2020 15:00
BŠK Zmaj
7 0
Žrnovo
19 ruj 2020 15:00
Zlinje
BŠK Zmaj
7
0
Žrnovo
Pržina 19 ruj 2020 16:30
Gusar
0 2
Orebić
19 ruj 2020 16:30
Pržina
Gusar
0
2
Orebić
Tarantela 19 ruj 2020 17:00
Župa dubrovačka
2 0
Župa dubrovačka II
19 ruj 2020 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
2
0
Župa dubrovačka II
Lapad 20 ruj 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 7
NA Libertas
20 ruj 2020 11:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
1
7
NA Libertas
Kolo 2
Kupari 26 ruj 2020 13:30
NA Libertas
4 1
BŠK Zmaj
26 ruj 2020 13:30
Kupari
NA Libertas
4
1
BŠK Zmaj
Trstenica 26 ruj 2020 14:30
Orebić
5 0
Župa dubrovačka II
26 ruj 2020 14:30
Trstenica
Orebić
5
0
Župa dubrovačka II
Ruskovići 26 ruj 2020 15:00
Žrnovo
1 0
Župa dubrovačka
26 ruj 2020 15:00
Ruskovići
Žrnovo
1
0
Župa dubrovačka
Igralište ONK Metković 14 lis 2020 13:30
ONK Metković
2 8
GOŠK-Dubrovnik 1919
14 lis 2020 13:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
2
8
GOŠK-Dubrovnik 1919
Pržina
Gusar
- -
Neretvanac
Pržina
Gusar
-
-
Neretvanac
Kolo 3
Zlinje 3 lis 2020 12:00
BŠK Zmaj
6 0
ONK Metković
3 lis 2020 12:00
Zlinje
BŠK Zmaj
6
0
ONK Metković
Tarantela 3 lis 2020 14:00
Župa dubrovačka II
1 5
Žrnovo
3 lis 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
1
5
Žrnovo
Podvornica 3 lis 2020 16:00
Neretvanac
2 1
Orebić
3 lis 2020 16:00
Podvornica
Neretvanac
2
1
Orebić
Tarantela 3 lis 2020 16:00
Župa dubrovačka
0 8
NA Libertas
3 lis 2020 16:00
Tarantela
Župa dubrovačka
0
8
NA Libertas
Lapad 4 lis 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
9 0
Gusar
4 lis 2020 11:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
9
0
Gusar
Kolo 4
Igralište ONK Metković 10 lis 2020 14:00
ONK Metković
1 1
Župa dubrovačka
10 lis 2020 14:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
1
1
Župa dubrovačka
Kupari 10 lis 2020 14:00
NA Libertas
11 0
Župa dubrovačka II
10 lis 2020 14:00
Kupari
NA Libertas
11
0
Župa dubrovačka II
Trstenica 10 lis 2020 16:00
Orebić
11 0
Žrnovo
10 lis 2020 16:00
Trstenica
Orebić
11
0
Žrnovo
Pržina 15 lis 2020 15:00
Gusar
0 8
BŠK Zmaj
15 lis 2020 15:00
Pržina
Gusar
0
8
BŠK Zmaj
Podvornica 3 stu 2020 10:00
Neretvanac
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
3 stu 2020 10:00
Podvornica
Neretvanac
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 5
Zlinje 17 lis 2020 13:00
BŠK Zmaj
5 1
Neretvanac
17 lis 2020 13:00
Zlinje
BŠK Zmaj
5
1
Neretvanac
Ruskovići 17 lis 2020 16:00
Žrnovo
0 5
NA Libertas
17 lis 2020 16:00
Ruskovići
Žrnovo
0
5
NA Libertas
Lapad 18 lis 2020 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
5 0
Orebić
18 lis 2020 10:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
5
0
Orebić
Tarantela 22 lis 2020 14:00
Župa dubrovačka II
0 3
ONK Metković
22 lis 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
0
3
ONK Metković
Tarantela 3 stu 2020 11:00
Župa dubrovačka
- -
Gusar
3 stu 2020 11:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
Gusar
Kolo 6
Igralište ONK Metković 24 lis 2020 15:00
ONK Metković
8 0
Žrnovo
24 lis 2020 15:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
8
0
Žrnovo
Trstenica 24 lis 2020 15:00
Orebić
1 6
NA Libertas
24 lis 2020 15:00
Trstenica
Orebić
1
6
NA Libertas
Pržina 24 lis 2020 15:30
Gusar
3 1
Župa dubrovačka II
24 lis 2020 15:30
Pržina
Gusar
3
1
Župa dubrovačka II
Liman 24 lis 2020 15:45
Neretvanac
3 0
Župa dubrovačka
24 lis 2020 15:45
Liman
Neretvanac
3
0
Župa dubrovačka
Lapad 25 lis 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
6 0
BŠK Zmaj
25 lis 2020 11:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
6
0
BŠK Zmaj
Kolo 7
Igralište ONK Metković 7 stu 2020 12:30
ONK Metković
- -
NA Libertas
7 stu 2020 12:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
NA Libertas
Tarantela 7 stu 2020 13:00
Župa dubrovačka II
- -
Neretvanac
7 stu 2020 13:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
Neretvanac
Ruskovići 7 stu 2020 14:30
Žrnovo
- -
Gusar
7 stu 2020 14:30
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Gusar
Tarantela 7 stu 2020 14:30
Župa dubrovačka
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
7 stu 2020 14:30
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Zlinje 8 stu 2020 11:00
BŠK Zmaj
- -
Orebić
8 stu 2020 11:00
Zlinje
BŠK Zmaj
-
-
Orebić
Kolo 8
Pržina 14 stu 2020 14:30
Gusar
- -
NA Libertas
14 stu 2020 14:30
Pržina
Gusar
-
-
NA Libertas
Podvornica 14 stu 2020 14:30
Neretvanac
- -
Žrnovo
14 stu 2020 14:30
Podvornica
Neretvanac
-
-
Žrnovo
Zlinje 14 stu 2020 14:30
BŠK Zmaj
- -
Župa dubrovačka
14 stu 2020 14:30
Zlinje
BŠK Zmaj
-
-
Župa dubrovačka
Trstenica 14 stu 2020 14:30
Orebić
- -
ONK Metković
14 stu 2020 14:30
Trstenica
Orebić
-
-
ONK Metković
Lapad 15 stu 2020 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Župa dubrovačka II
15 stu 2020 10:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
Župa dubrovačka II
Kolo 9
Kupari 21 stu 2020 12:30
NA Libertas
- -
Neretvanac
21 stu 2020 12:30
Kupari
NA Libertas
-
-
Neretvanac
Tarantela 21 stu 2020 13:00
Župa dubrovačka II
- -
BŠK Zmaj
21 stu 2020 13:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
BŠK Zmaj
Igralište ONK Metković 21 stu 2020 14:30
ONK Metković
- -
Gusar
21 stu 2020 14:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Gusar
Ruskovići 21 stu 2020 14:30
Žrnovo
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
21 stu 2020 14:30
Ruskovići
Žrnovo
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 21 stu 2020 14:30
Župa dubrovačka
- -
Orebić
21 stu 2020 14:30
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
Orebić
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
P