Grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
9
9
0
0
58
8
50
27
2
W
W
W
W
D
10
8
1
1
59
11
48
25
3
W
W
L
L
W
9
6
0
3
36
14
22
18
4
L
W
W
L
D
9
3
1
5
18
19
-1
10
5
D
L
L
D
L
10
1
2
7
15
36
-21
5
6
D
L
L
L
W
9
1
2
6
9
49
-40
5
7
L
L
L
D
L
10
1
2
7
6
64
-58
5
Kolo 1
Lapad 19 ruj 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
11 0
ŠN Božo Broketa II
19 ruj 2021 08:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
11
0
ŠN Božo Broketa II
Lapad 19 ruj 2021 09:15
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5 0
Konavljanin
19 ruj 2021 09:15
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5
0
Konavljanin
Lapad 19 ruj 2021 10:30
ŠN Božo Broketa
7 1
Župa dubrovačka II
19 ruj 2021 10:30
Lapad
ŠN Božo Broketa
7
1
Župa dubrovačka II
Kolo 2
Luže 26 ruj 2021 08:00
Konavljanin
0 14
ŠN Božo Broketa
26 ruj 2021 08:00
Luže
Konavljanin
0
14
ŠN Božo Broketa
Luže 26 ruj 2021 09:15
Župa dubrovačka II
0 1
ŠN Božo Broketa II
26 ruj 2021 09:15
Luže
Župa dubrovačka II
0
1
ŠN Božo Broketa II
Luže 26 ruj 2021 10:30
Župa dubrovačka
1 5
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
26 ruj 2021 10:30
Luže
Župa dubrovačka
1
5
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 3
Gospino polje 3 lis 2021 08:00
ŠN Božo Broketa
10 0
ŠN Božo Broketa II
3 lis 2021 08:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
10
0
ŠN Božo Broketa II
Gospino polje 3 lis 2021 09:15
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
4 5
GOŠK-Dubrovnik 1919
3 lis 2021 09:15
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
4
5
GOŠK-Dubrovnik 1919
Gospino polje 3 lis 2021 10:30
Župa dubrovačka
0 1
Župa dubrovačka II
3 lis 2021 10:30
Gospino polje
Župa dubrovačka
0
1
Župa dubrovačka II
Kolo 4
Tarantela 10 lis 2021 08:00
Župa dubrovačka
0 4
ŠN Božo Broketa
10 lis 2021 08:00
Tarantela
Župa dubrovačka
0
4
ŠN Božo Broketa
Tarantela 10 lis 2021 09:15
Župa dubrovačka II
1 3
GOŠK-Dubrovnik 1919
10 lis 2021 09:15
Tarantela
Župa dubrovačka II
1
3
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 10 lis 2021 10:30
Konavljanin
0 0
ŠN Božo Broketa II
10 lis 2021 10:30
Tarantela
Konavljanin
0
0
ŠN Božo Broketa II
Kolo 5
Gospino polje 17 lis 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
2 0
ŠN Božo Broketa
17 lis 2021 08:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
2
0
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 17 lis 2021 09:15
Konavljanin
1 5
Župa dubrovačka
17 lis 2021 09:15
Gospino polje
Konavljanin
1
5
Župa dubrovačka
Gospino polje 17 lis 2021 10:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 0
Župa dubrovačka II
17 lis 2021 10:30
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1
0
Župa dubrovačka II
Kolo 6
Tarantela 24 lis 2021 08:00
Župa dubrovačka
0 2
GOŠK-Dubrovnik 1919
24 lis 2021 08:00
Tarantela
Župa dubrovačka
0
2
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 24 lis 2021 09:15
Župa dubrovačka II
3 3
Konavljanin
24 lis 2021 09:15
Tarantela
Župa dubrovačka II
3
3
Konavljanin
Tarantela 24 lis 2021 09:30
ŠN Božo Broketa II
1 7
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
24 lis 2021 09:30
Tarantela
ŠN Božo Broketa II
1
7
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 7
Gospino polje 31 lis 2021 09:15
GOŠK-Dubrovnik 1919
10 1
Konavljanin
31 lis 2021 09:15
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
10
1
Konavljanin
Gospino polje 18 stu 2021 09:00
ŠN Božo Broketa
3 1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
18 stu 2021 09:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
3
1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Gospino polje 18 stu 2021 10:00
ŠN Božo Broketa II
1 9
Župa dubrovačka
18 stu 2021 10:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa II
1
9
Župa dubrovačka
Kolo 8
Lapad 7 stu 2021 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
10 0
ŠN Božo Broketa II
7 stu 2021 08:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
10
0
ŠN Božo Broketa II
Lapad 7 stu 2021 09:15
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
9 0
Konavljanin
7 stu 2021 09:15
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
9
0
Konavljanin
Lapad 7 stu 2021 10:30
ŠN Božo Broketa
6 5
Župa dubrovačka II
7 stu 2021 10:30
Lapad
ŠN Božo Broketa
6
5
Župa dubrovačka II
Kolo 9
Tarantela 14 stu 2021 08:00
Župa dubrovačka
2 1
Župa dubrovačka II
14 stu 2021 08:00
Tarantela
Župa dubrovačka
2
1
Župa dubrovačka II
Tarantela 14 stu 2021 09:15
ŠN Božo Broketa
12 0
ŠN Božo Broketa II
14 stu 2021 09:15
Tarantela
ŠN Božo Broketa
12
0
ŠN Božo Broketa II
Tarantela 14 stu 2021 10:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
4 1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
14 stu 2021 10:30
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919
4
1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 10
Gospino polje 21 stu 2021 08:00
ŠN Božo Broketa
2 1
Konavljanin
21 stu 2021 08:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
2
1
Konavljanin
Gospino polje 21 stu 2021 09:15
ŠN Božo Broketa II
2 2
Župa dubrovačka II
21 stu 2021 09:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa II
2
2
Župa dubrovačka II
Gospino polje 21 stu 2021 10:30
Župa dubrovačka
0 3
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
21 stu 2021 10:30
Gospino polje
Župa dubrovačka
0
3
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 11
Tarantela 28 stu 2021 08:00
Župa dubrovačka
1 1
ŠN Božo Broketa
28 stu 2021 08:00
Tarantela
Župa dubrovačka
1
1
ŠN Božo Broketa
Tarantela 28 stu 2021 09:15
Konavljanin
3 1
ŠN Božo Broketa II
28 stu 2021 09:15
Tarantela
Konavljanin
3
1
ŠN Božo Broketa II
Tarantela 28 stu 2021 10:30
Župa dubrovačka II
1 11
GOŠK-Dubrovnik 1919
28 stu 2021 10:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
1
11
GOŠK-Dubrovnik 1919
ŽNS Dubrovačko-neretvanski
P