Grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘B’

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
9
8
0
1
40
4
36
24
2
9
7
0
2
23
9
14
21
3
9
7
0
2
40
9
31
21
4
9
7
0
2
21
7
14
21
5
9
2
1
6
8
26
-18
7
6
9
1
1
7
4
21
-17
4
7
9
1
1
7
2
35
-33
4
8
9
0
3
6
3
30
-27
3

 

Kolo 1
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
17 ruj 2022
- 14:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 9
ŠN DU Talent III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
17 ruj 2022
- 14:45
NA Libertas II
0 4
Župa dubrovačka II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
17 ruj 2022
- 15:30
Konavljanin II
2 0
Konavljanin III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
17 ruj 2022
- 16:15
ŠN DU Talent II
2 0
Župa dubrovačka III
Kolo 2
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
24 ruj 2022
- 14:00
Konavljanin III
1 2
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
24 ruj 2022
- 14:45
Župa dubrovačka II
5 1
Župa dubrovačka III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
24 ruj 2022
- 15:30
Konavljanin II
2 4
ŠN DU Talent II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
24 ruj 2022
- 16:15
NA Libertas II
1 6
ŠN DU Talent III
Kolo 3
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
1 lis 2022
- 14:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
0 3
ŠN DU Talent II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
1 lis 2022
- 14:45
NA Libertas II
1 1
Župa dubrovačka III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
1 lis 2022
- 15:30
Konavljanin II
0 2
Župa dubrovačka II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
1 lis 2022
- 16:15
ŠN DU Talent III
9 0
Konavljanin III
Kolo 4
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
8 lis 2022
- 14:45
Župa dubrovačka II
2 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
8 lis 2022
- 15:30
Župa dubrovačka III
0 2
Konavljanin II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
8 lis 2022
- 16:15
NA Libertas II
0 0
Konavljanin III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
11 lis 2022
- 17:00
ŠN DU Talent II
2 0
ŠN DU Talent III
Kolo 5
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
13 lis 2022
- 17:00
Konavljanin III
0 11
ŠN DU Talent II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
15 lis 2022
- 14:45
ŠN DU Talent III
3 2
Župa dubrovačka II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
15 lis 2022
- 15:30
Konavljanin II
3 0
NA Libertas II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
15 lis 2022
- 16:15
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5 1
Župa dubrovačka III
Kolo 6
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
22 lis 2022
- 13:00
NA Libertas II
0 11
ŠN DU Talent II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
22 lis 2022
- 13:45
Župa dubrovačka III
0 3
ŠN DU Talent III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
22 lis 2022
- 14:30
Konavljanin II
3 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
22 lis 2022
- 15:15
Župa dubrovačka II
4 0
Konavljanin III
Kolo 7
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
29 lis 2022
- 13:00
ŠN DU Talent III
1 2
Konavljanin II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
29 lis 2022
- 13:45
ŠN DU Talent II
5 1
Župa dubrovačka II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
29 lis 2022
- 14:30
Konavljanin III
0 1
Župa dubrovačka III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
29 lis 2022
- 15:15
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
0 0
NA Libertas II
Kolo 8
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
19 stu 2022
- 17:30
Konavljanin III
0 6
Konavljanin II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
27 stu 2022
- 10:15
Župa dubrovačka II
2 0
NA Libertas II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
27 stu 2022
- 11:00
ŠN DU Talent III
6 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
27 stu 2022
- 11:45
Župa dubrovačka III
0 2
ŠN DU Talent II
Kolo 9
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
12 stu 2022
- 13:00
ŠN DU Talent III
3 1
NA Libertas II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
12 stu 2022
- 14:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
0 1
Konavljanin III
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
12 stu 2022
- 14:45
Župa dubrovačka III
0 1
Župa dubrovačka II
Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'
12 stu 2022
- 15:30
Konavljanin II
1 0