Grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘B’

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
8
7
0
1
44
7
37
21
2
8
6
1
1
41
7
34
19
3
ŠŽNK Ombla
W
W
L
W
W
8
6
0
2
24
7
17
18
4
8
4
3
1
15
14
1
15
5
8
2
3
3
16
17
-1
9
6
8
3
0
5
20
24
-4
9
7
8
2
1
5
17
27
-10
7
8
8
1
1
6
9
41
-32
4
9
8
0
1
7
6
48
-42
1

 

Kolo 1
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
22 ruj 2022
- 16:30
Župa dubrovačka II
4 1
Župa dubrovačka IV (Ž)
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
22 ruj 2022
- 17:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
1 1
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
26 ruj 2022
- 17:00
Konavljanin II
7 1
Konavljanin III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
23 lis 2022
- 11:00
ŠŽNK Ombla
1 3
ŠN DU Talent II
Kolo 2
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
24 ruj 2022
- 08:00
Župa dubrovačka II
17 0
Župa dubrovačka III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
24 ruj 2022
- 09:00
ŠN DU Talent II
6 0
Konavljanin III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
24 ruj 2022
- 13:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
3 2
ŠŽNK Ombla
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
24 ruj 2022
- 14:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
8 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 3
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
1 lis 2022
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
2 5
Župa dubrovačka III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
1 lis 2022
- 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
3 1
Konavljanin III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
1 lis 2022
- 10:00
ŠŽNK Ombla
7 0
Župa dubrovačka IV (Ž)
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
1 lis 2022
- 11:00
Konavljanin II
2 6
ŠN DU Talent II
Kolo 4
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
8 lis 2022
- 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
2 2
Konavljanin II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
8 lis 2022
- 11:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
2 5
Konavljanin III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
13 lis 2022
- 16:15
Župa dubrovačka II
11 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
13 lis 2022
- 17:15
Župa dubrovačka III
0 1
ŠŽNK Ombla
Kolo 5
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
13 lis 2022
- 18:00
ŠN DU Talent II
4 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
15 lis 2022
- 10:00
Župa dubrovačka II
0 2
ŠŽNK Ombla
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
15 lis 2022
- 11:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
0 0
Konavljanin II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
15 lis 2022
- 12:00
Župa dubrovačka III
1 5
Konavljanin III
Kolo 6
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
22 lis 2022
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 5
ŠŽNK Ombla
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
22 lis 2022
- 09:00
Župa dubrovačka II
3 0
Konavljanin III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
22 lis 2022
- 10:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
0 7
ŠN DU Talent II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
22 lis 2022
- 11:00
Župa dubrovačka III
0 0
Konavljanin II
Kolo 7
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
29 lis 2022
- 08:00
ŠN DU Talent II
10 1
Župa dubrovačka III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
29 lis 2022
- 09:00
Konavljanin III
8 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
29 lis 2022
- 10:00
Konavljanin II
2 3
Župa dubrovačka II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
29 lis 2022
- 11:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
3 2
Župa dubrovačka IV (Ž)
Kolo 8
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
19 stu 2022
- 08:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
2 1
Župa dubrovačka III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
19 stu 2022
- 09:00
ŠN DU Talent II
1 2
Župa dubrovačka II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
19 stu 2022
- 10:00
ŠŽNK Ombla
2 0
Konavljanin III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
19 stu 2022
- 11:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 3
Konavljanin II
Kolo 9
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
10 stu 2022
- 16:00
Župa dubrovačka IV (Ž)
4 1
Župa dubrovačka III
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
12 stu 2022
- 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 III
1 1
Župa dubrovačka II
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
12 stu 2022
- 10:00
Konavljanin II
0 4
ŠŽNK Ombla
Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B’
12 stu 2022
- 11:00
ŠN DU Talent II
7 1