Grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle ‘A’

#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
7
6
1
0
70
4
66
19
2
W
W
W
W
W
7
6
1
0
57
7
50
19
3
W
L
L
L
W
7
3
0
4
39
18
21
9
4
W
L
L
W
L
7
3
0
4
27
25
2
9
5
L
L
W
L
L
7
1
1
5
10
75
-65
4
6
L
L
L
L
L
7
0
1
6
6
80
-74
1
Kolo 1
Gospino polje 20 ruj 2020 17:15
NA Konavle
0 9
Župa dubrovačka
20 ruj 2020 17:15
Gospino polje
NA Konavle
0
9
Župa dubrovačka
Gospino polje 20 ruj 2020 18:00
ŠN DU Talent
6 0
NA Libertas
20 ruj 2020 18:00
Gospino polje
ŠN DU Talent
6
0
NA Libertas
Gospino polje 20 ruj 2020 18:45
ŠN Božo Broketa
4 4
GOŠK-Dubrovnik 1919
20 ruj 2020 18:45
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
4
4
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 2
Gospino polje 2 stu 2020 15:15
NA Libertas
1 3
NA Konavle
2 stu 2020 15:15
Gospino polje
NA Libertas
1
3
NA Konavle
Gospino polje 2 stu 2020 16:45
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 22
ŠN DU Talent
2 stu 2020 16:45
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
22
ŠN DU Talent
Gospino polje 8 stu 2020 15:15
ŠN Božo Broketa
0 9
Župa dubrovačka
8 stu 2020 15:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
9
Župa dubrovačka
Kolo 3
Tarantela 4 lis 2020 17:15
NA Konavle
11 0
ŠN Božo Broketa
4 lis 2020 17:15
Tarantela
NA Konavle
11
0
ŠN Božo Broketa
Tarantela 4 lis 2020 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 8
NA Libertas
4 lis 2020 18:00
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
8
NA Libertas
Tarantela 4 lis 2020 18:45
Župa dubrovačka
2 2
ŠN DU Talent
4 lis 2020 18:45
Tarantela
Župa dubrovačka
2
2
ŠN DU Talent
Kolo 4
Gospino polje 11 lis 2020 15:15
ŠN Božo Broketa
0 13
NA Libertas
11 lis 2020 15:15
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
13
NA Libertas
Gospino polje 11 lis 2020 16:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 13
Župa dubrovačka
11 lis 2020 16:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
1
13
Župa dubrovačka
Šupjaka 18 lis 2020 17:30
ŠN DU Talent
7 0
NA Konavle
18 lis 2020 17:30
Šupjaka
ŠN DU Talent
7
0
NA Konavle
Kolo 5
Šupjaka 18 lis 2020 15:15
ŠN DU Talent
23 0
ŠN Božo Broketa
18 lis 2020 15:15
Šupjaka
ŠN DU Talent
23
0
ŠN Božo Broketa
Šupjaka 18 lis 2020 16:00
NA Konavle
9 0
GOŠK-Dubrovnik 1919
18 lis 2020 16:00
Šupjaka
NA Konavle
9
0
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka 18 lis 2020 16:45
Župa dubrovačka
2 1
NA Libertas
18 lis 2020 16:45
Šupjaka
Župa dubrovačka
2
1
NA Libertas
Kolo 6
Tarantela 25 lis 2020 16:15
Župa dubrovačka
5 3
NA Konavle
25 lis 2020 16:15
Tarantela
Župa dubrovačka
5
3
NA Konavle
Tarantela 25 lis 2020 17:00
NA Libertas
1 7
ŠN DU Talent
25 lis 2020 17:00
Tarantela
NA Libertas
1
7
ŠN DU Talent
Tarantela 25 lis 2020 17:45
GOŠK-Dubrovnik 1919
5 2
ŠN Božo Broketa
25 lis 2020 17:45
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919
5
2
ŠN Božo Broketa
Kolo 7
Gospino polje 8 stu 2020 16:15
ŠN DU Talent
3 1
NA Konavle
8 stu 2020 16:15
Gospino polje
ŠN DU Talent
3
1
NA Konavle
Gospino polje 8 stu 2020 17:00
ŠN Božo Broketa
0 15
NA Libertas
8 stu 2020 17:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
15
NA Libertas
Gospino polje 8 stu 2020 17:45
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 17
Župa dubrovačka
8 stu 2020 17:45
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
17
Župa dubrovačka
Kolo 8
Šupjaka
Župa dubrovačka
- -
ŠN DU Talent
Šupjaka
Župa dubrovačka
-
-
ŠN DU Talent
Šupjaka
NA Libertas
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka
NA Libertas
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka
NA Konavle
- -
ŠN Božo Broketa
Šupjaka
NA Konavle
-
-
ŠN Božo Broketa
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
P