Prednatjecatelji (U8) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle 'B'

2020-2021
#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
7
7
0
0
34
7
27
21
2
W
L
D
W
W
7
4
2
1
24
12
12
14
3
L
W
W
D
D
6
3
2
1
25
8
17
11
4
W
W
W
D
L
7
3
1
3
22
16
6
10
5
D
L
L
W
W
7
3
1
3
26
21
5
10
6
L
L
L
L
L
7
1
0
6
12
29
-17
3
7
L
L
L
L
L
7
0
0
7
5
55
-50
0
Kolo 1
Gospino polje 20 ruj 2020 15:00
ŠN DU Talent II
2 1
ŠŽNK Ombla
20 ruj 2020 15:00
Gospino polje
ŠN DU Talent II
2
1
ŠŽNK Ombla
Gospino polje 20 ruj 2020 15:45
Župa dubrovačka III
3 4
Župa dubrovačka II
20 ruj 2020 15:45
Gospino polje
Župa dubrovačka III
3
4
Župa dubrovačka II
Gospino polje 20 ruj 2020 16:30
NA Konavle (Cavtat)
8 0
NA Konavle II
20 ruj 2020 16:30
Gospino polje
NA Konavle (Cavtat)
8
0
NA Konavle II
Kolo 2
Gospino polje 2 stu 2020 13:00
ŠN DU Talent III
2 2
ŠN DU Talent II
2 stu 2020 13:00
Gospino polje
ŠN DU Talent III
2
2
ŠN DU Talent II
Gospino polje 2 stu 2020 13:45
ŠŽNK Ombla
5 2
NA Konavle (Cavtat)
2 stu 2020 13:45
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
5
2
NA Konavle (Cavtat)
Gospino polje 2 stu 2020 14:30
NA Konavle II
1 8
Župa dubrovačka II
2 stu 2020 14:30
Gospino polje
NA Konavle II
1
8
Župa dubrovačka II
Kolo 3
Tarantela 4 lis 2020 15:00
Župa dubrovačka II
3 1
ŠŽNK Ombla
4 lis 2020 15:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
3
1
ŠŽNK Ombla
Tarantela 4 lis 2020 15:45
NA Konavle (Cavtat)
1 4
ŠN DU Talent III
4 lis 2020 15:45
Tarantela
NA Konavle (Cavtat)
1
4
ŠN DU Talent III
Tarantela 4 lis 2020 16:30
Župa dubrovačka III
6 1
NA Konavle II
4 lis 2020 16:30
Tarantela
Župa dubrovačka III
6
1
NA Konavle II
Kolo 4
Gospino polje 11 lis 2020 13:00
ŠN DU Talent II
3 3
NA Konavle (Cavtat)
11 lis 2020 13:00
Gospino polje
ŠN DU Talent II
3
3
NA Konavle (Cavtat)
Gospino polje 11 lis 2020 13:45
ŠN DU Talent III
0 1
Župa dubrovačka II
11 lis 2020 13:45
Gospino polje
ŠN DU Talent III
0
1
Župa dubrovačka II
Gospino polje 11 lis 2020 14:30
ŠŽNK Ombla
3 1
Župa dubrovačka III
11 lis 2020 14:30
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
3
1
Župa dubrovačka III
Kolo 5
Šupjaka 18 lis 2020 13:00
NA Konavle (Cavtat)
0 6
Župa dubrovačka II
18 lis 2020 13:00
Šupjaka
NA Konavle (Cavtat)
0
6
Župa dubrovačka II
Šupjaka 18 lis 2020 13:45
Župa dubrovačka III
0 4
ŠN DU Talent II
18 lis 2020 13:45
Šupjaka
Župa dubrovačka III
0
4
ŠN DU Talent II
Šupjaka 18 lis 2020 14:30
NA Konavle II
1 11
ŠN DU Talent III
18 lis 2020 14:30
Šupjaka
NA Konavle II
1
11
ŠN DU Talent III
Kolo 6
Tarantela 25 lis 2020 14:00
Župa dubrovačka III
0 5
ŠN DU Talent III
25 lis 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka III
0
5
ŠN DU Talent III
Tarantela 25 lis 2020 14:45
Župa dubrovačka II
4 1
ŠN DU Talent II
25 lis 2020 14:45
Tarantela
Župa dubrovačka II
4
1
ŠN DU Talent II
Tarantela 25 lis 2020 15:30
NA Konavle II
0 7
ŠŽNK Ombla
25 lis 2020 15:30
Tarantela
NA Konavle II
0
7
ŠŽNK Ombla
Kolo 7
Gospino polje 8 stu 2020 13:00
ŠŽNK Ombla
3 3
ŠN DU Talent III
8 stu 2020 13:00
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
3
3
ŠN DU Talent III
Gospino polje 8 stu 2020 13:45
Župa dubrovačka III
1 4
NA Konavle (Cavtat)
8 stu 2020 13:45
Gospino polje
Župa dubrovačka III
1
4
NA Konavle (Cavtat)
Gospino polje 8 stu 2020 14:30
ŠN DU Talent II
7 0
NA Konavle II
8 stu 2020 14:30
Gospino polje
ŠN DU Talent II
7
0
NA Konavle II
Kolo 8
Šupjaka 11 tra 2021 14:00
ŠN DU Talent II
5 2
ŠŽNK Ombla
11 tra 2021 14:00
Šupjaka
ŠN DU Talent II
5
2
ŠŽNK Ombla
Šupjaka 11 tra 2021 14:45
Župa dubrovačka II
8 1
Župa dubrovačka III
11 tra 2021 14:45
Šupjaka
Župa dubrovačka II
8
1
Župa dubrovačka III
Šupjaka 11 tra 2021 15:30
NA Konavle (Cavtat)
8 2
NA Konavle II
11 tra 2021 15:30
Šupjaka
NA Konavle (Cavtat)
8
2
NA Konavle II
Kolo 9
Gospino polje 18 tra 2021 14:00
ŠN DU Talent III
- -
ŠN DU Talent II
18 tra 2021 14:00
Gospino polje
ŠN DU Talent III
-
-
ŠN DU Talent II
Gospino polje 18 tra 2021 14:45
ŠŽNK Ombla
- -
NA Konavle (Cavtat)
18 tra 2021 14:45
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
-
-
NA Konavle (Cavtat)
Gospino polje 18 tra 2021 15:30
NA Konavle II
- -
Župa dubrovačka II
18 tra 2021 15:30
Gospino polje
NA Konavle II
-
-
Župa dubrovačka II
Kolo 10
Tarantela 25 tra 2021 14:00
Župa dubrovačka II
- -
ŠŽNK Ombla
25 tra 2021 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
ŠŽNK Ombla
Tarantela 25 tra 2021 14:45
NA Konavle (Cavtat)
- -
ŠN DU Talent III
25 tra 2021 14:45
Tarantela
NA Konavle (Cavtat)
-
-
ŠN DU Talent III
Tarantela 25 tra 2021 15:30
Župa dubrovačka III
- -
NA Konavle II
25 tra 2021 15:30
Tarantela
Župa dubrovačka III
-
-
NA Konavle II
Kolo 11
Gospino polje 2 svi 2021 14:00
ŠN DU Talent II
- -
NA Konavle (Cavtat)
2 svi 2021 14:00
Gospino polje
ŠN DU Talent II
-
-
NA Konavle (Cavtat)
Gospino polje 2 svi 2021 14:45
ŠN DU Talent III
- -
Župa dubrovačka II
2 svi 2021 14:45
Gospino polje
ŠN DU Talent III
-
-
Župa dubrovačka II
Gospino polje 2 svi 2021 15:30
ŠŽNK Ombla
- -
Župa dubrovačka III
2 svi 2021 15:30
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
-
-
Župa dubrovačka III
Kolo 12
Šupjaka 9 svi 2021 14:00
NA Konavle (Cavtat)
- -
Župa dubrovačka II
9 svi 2021 14:00
Šupjaka
NA Konavle (Cavtat)
-
-
Župa dubrovačka II
Šupjaka 9 svi 2021 14:45
Župa dubrovačka III
- -
ŠN DU Talent II
9 svi 2021 14:45
Šupjaka
Župa dubrovačka III
-
-
ŠN DU Talent II
Šupjaka 9 svi 2021 15:30
NA Konavle II
- -
ŠN DU Talent III
9 svi 2021 15:30
Šupjaka
NA Konavle II
-
-
ŠN DU Talent III
Kolo 13
Gospino polje 16 svi 2021 14:00
Župa dubrovačka III
- -
ŠN DU Talent III
16 svi 2021 14:00
Gospino polje
Župa dubrovačka III
-
-
ŠN DU Talent III
Gospino polje 16 svi 2021 14:45
Župa dubrovačka II
- -
ŠN DU Talent II
16 svi 2021 14:45
Gospino polje
Župa dubrovačka II
-
-
ŠN DU Talent II
Gospino polje 16 svi 2021 15:30
ŠŽNK Ombla
- -
NA Konavle II
16 svi 2021 15:30
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
-
-
NA Konavle II
Kolo 14
Gospino polje 23 svi 2021 14:00
ŠŽNK Ombla
- -
ŠN DU Talent III
23 svi 2021 14:00
Gospino polje
ŠŽNK Ombla
-
-
ŠN DU Talent III
Gospino polje 23 svi 2021 14:45
Župa dubrovačka III
- -
NA Konavle (Cavtat)
23 svi 2021 14:45
Gospino polje
Župa dubrovačka III
-
-
NA Konavle (Cavtat)
Gospino polje 23 svi 2021 15:30
ŠN DU Talent II
- -
NA Konavle II
23 svi 2021 15:30
Gospino polje
ŠN DU Talent II
-
-
NA Konavle II
ŽNS Dubrovačko-neretvanski
P