Početnici (U-10) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle

2020-2021
#
Club
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
L
W
W
W
W
6
5
0
1
38
9
29
15
2
W
W
W
W
W
5
5
0
0
33
5
28
15
3
W
W
L
W
W
6
4
1
1
28
6
22
13
4
W
W
W
L
W
5
4
0
1
22
5
17
12
5
W
L
L
D
D
6
2
2
2
28
14
14
8
6
W
L
W
L
D
5
2
1
2
12
7
5
7
7
D
W
L
D
L
6
1
2
3
9
28
-19
5
8
L
L
W
L
L
6
1
1
4
5
21
-16
4
9
L
D
L
W
L
5
1
1
3
3
29
-26
4
10
L
L
L
W
L
5
1
0
4
9
36
-27
3
11
L
L
L
L
L
5
0
0
5
1
28
-27
0
Kolo 1
Gospino polje 12 ruj 2020 10:00
ŠN Božo Broketa
0 15
ŠN DU Talent II
12 ruj 2020 10:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
0
15
ŠN DU Talent II
Gospino polje 12 ruj 2020 11:00
Župa dubrovačka III
1 5
NA Libertas
12 ruj 2020 11:00
Gospino polje
Župa dubrovačka III
1
5
NA Libertas
Gospino polje 12 ruj 2020 12:00
Župa dubrovačka
8 0
Župa dubrovačka II
12 ruj 2020 12:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
8
0
Župa dubrovačka II
Gospino polje 12 ruj 2020 13:00
NA Konavle
13 0
NA Konavle II
12 ruj 2020 13:00
Gospino polje
NA Konavle
13
0
NA Konavle II
Lapad 14 ruj 2020 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
7 0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
14 ruj 2020 18:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
7
0
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Kolo 2
Kupari 19 ruj 2020 08:30
NA Libertas
6 0
Župa dubrovačka II
19 ruj 2020 08:30
Kupari
NA Libertas
6
0
Župa dubrovačka II
Kupari 19 ruj 2020 09:30
Župa dubrovačka III
1 6
ŠN DU Talent II
19 ruj 2020 09:30
Kupari
Župa dubrovačka III
1
6
ŠN DU Talent II
Kupari 19 ruj 2020 10:30
NA Konavle
2 7
ŠN DU Talent
19 ruj 2020 10:30
Kupari
NA Konavle
2
7
ŠN DU Talent
Kupari 19 ruj 2020 11:30
NA Konavle II
0 6
Župa dubrovačka
19 ruj 2020 11:30
Kupari
NA Konavle II
0
6
Župa dubrovačka
Kupari 19 ruj 2020 12:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 1
ŠN Božo Broketa
19 ruj 2020 12:30
Kupari
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1
1
ŠN Božo Broketa
Kolo 3
Tarantela
Župa dubrovačka
1 1
Župa dubrovačka III
Tarantela
Župa dubrovačka
1
1
Župa dubrovačka III
Gospino polje 26 ruj 2020 09:00
NA Libertas
4 0
ŠN Božo Broketa
26 ruj 2020 09:00
Gospino polje
NA Libertas
4
0
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 26 ruj 2020 10:00
NA Konavle
9 0
Župa dubrovačka II
26 ruj 2020 10:00
Gospino polje
NA Konavle
9
0
Župa dubrovačka II
Gospino polje 14 lis 2020 18:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 1
ŠN DU Talent II
14 lis 2020 18:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1
1
ŠN DU Talent II
Gospino polje 14 lis 2020 19:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
0 3
ŠN DU Talent
14 lis 2020 19:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
0
3
ŠN DU Talent
Kolo 4
Tarantela 3 lis 2020 08:30
Župa dubrovačka III
1 0
GOŠK-Dubrovnik 1919
3 lis 2020 08:30
Tarantela
Župa dubrovačka III
1
0
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 3 lis 2020 09:30
Župa dubrovačka II
0 1
ŠN Božo Broketa
3 lis 2020 09:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
0
1
ŠN Božo Broketa
Tarantela 3 lis 2020 10:30
Župa dubrovačka
0 2
NA Konavle
3 lis 2020 10:30
Tarantela
Župa dubrovačka
0
2
NA Konavle
Tarantela 3 lis 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5 4
NA Konavle II
3 lis 2020 11:30
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
5
4
NA Konavle II
Tarantela 3 lis 2020 12:30
ŠN DU Talent
6 2
ŠN DU Talent II
3 lis 2020 12:30
Tarantela
ŠN DU Talent
6
2
ŠN DU Talent II
Kolo 5
Gospino polje 10 lis 2020 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
3 1
NA Libertas
10 lis 2020 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
3
1
NA Libertas
Gospino polje 10 lis 2020 11:00
Župa dubrovačka II
1 4
NA Konavle II
10 lis 2020 11:00
Gospino polje
Župa dubrovačka II
1
4
NA Konavle II
Gospino polje 10 lis 2020 11:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 9
NA Konavle
10 lis 2020 11:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1
9
NA Konavle
Gospino polje 13 lis 2020 15:00
Župa dubrovačka
4 2
ŠN DU Talent II
13 lis 2020 15:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
4
2
ŠN DU Talent II
Gospino polje 13 lis 2020 16:00
Župa dubrovačka III
0 6
ŠN DU Talent
13 lis 2020 16:00
Gospino polje
Župa dubrovačka III
0
6
ŠN DU Talent
Kolo 6
Tarantela 17 lis 2020 08:30
NA Konavle II
1 11
ŠN DU Talent
17 lis 2020 08:30
Tarantela
NA Konavle II
1
11
ŠN DU Talent
Tarantela 17 lis 2020 09:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
2 2
ŠN DU Talent II
17 lis 2020 09:30
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919
2
2
ŠN DU Talent II
Tarantela 17 lis 2020 10:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1 6
NA Libertas
17 lis 2020 10:30
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
1
6
NA Libertas
Tarantela 17 lis 2020 11:30
NA Konavle
3 1
Župa dubrovačka III
17 lis 2020 11:30
Tarantela
NA Konavle
3
1
Župa dubrovačka III
Tarantela 17 lis 2020 12:30
Župa dubrovačka
9 1
ŠN Božo Broketa
17 lis 2020 12:30
Tarantela
Župa dubrovačka
9
1
ŠN Božo Broketa
Kolo 7
Tarantela 24 lis 2020 08:30
Župa dubrovačka III
- -
Župa dubrovačka II
24 lis 2020 08:30
Tarantela
Župa dubrovačka III
-
-
Župa dubrovačka II
Tarantela 24 lis 2020 09:30
Župa dubrovačka
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
24 lis 2020 09:30
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 24 lis 2020 10:30
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
ŠN DU Talent
24 lis 2020 10:30
Tarantela
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
ŠN DU Talent
Tarantela 24 lis 2020 11:30
NA Konavle
- -
NA Libertas
24 lis 2020 11:30
Tarantela
NA Konavle
-
-
NA Libertas
Tarantela 24 lis 2020 12:30
NA Konavle II
- -
ŠN Božo Broketa
24 lis 2020 12:30
Tarantela
NA Konavle II
-
-
ŠN Božo Broketa
Kolo 8
Gospino polje 31 lis 2020 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
ŠN Božo Broketa
31 lis 2020 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 31 lis 2020 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
Župa dubrovačka III
31 lis 2020 10:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
Župa dubrovačka III
Gospino polje 31 lis 2020 10:00
Župa dubrovačka II
- -
ŠN DU Talent II
31 lis 2020 10:00
Gospino polje
Župa dubrovačka II
-
-
ŠN DU Talent II
Gospino polje 31 lis 2020 11:00
Župa dubrovačka
- -
ŠN DU Talent
31 lis 2020 11:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
-
-
ŠN DU Talent
Gospino polje 31 lis 2020 11:00
NA Konavle II
- -
NA Libertas
31 lis 2020 11:00
Gospino polje
NA Konavle II
-
-
NA Libertas
Kolo 9
Tarantela 7 stu 2020 08:30
Župa dubrovačka II
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
7 stu 2020 08:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 7 stu 2020 09:30
Župa dubrovačka
- -
NA Libertas
7 stu 2020 09:30
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
NA Libertas
Tarantela 7 stu 2020 10:30
Župa dubrovačka III
- -
NA Konavle II
7 stu 2020 10:30
Tarantela
Župa dubrovačka III
-
-
NA Konavle II
Tarantela 7 stu 2020 11:30
NA Konavle
- -
ŠN DU Talent II
7 stu 2020 11:30
Tarantela
NA Konavle
-
-
ŠN DU Talent II
Tarantela 7 stu 2020 12:00
ŠN Božo Broketa
- -
ŠN DU Talent
7 stu 2020 12:00
Tarantela
ŠN Božo Broketa
-
-
ŠN DU Talent
Kolo 10
Gospino polje 14 stu 2020 09:00
ŠN DU Talent II
- -
NA Konavle II
14 stu 2020 09:00
Gospino polje
ŠN DU Talent II
-
-
NA Konavle II
Gospino polje 14 stu 2020 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
NA Konavle
14 stu 2020 10:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
NA Konavle
Gospino polje 14 stu 2020 10:00
ŠN DU Talent
- -
NA Libertas
14 stu 2020 10:00
Gospino polje
ŠN DU Talent
-
-
NA Libertas
Gospino polje 14 stu 2020 11:00
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
- -
Župa dubrovačka II
14 stu 2020 11:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
-
-
Župa dubrovačka II
Gospino polje 14 stu 2020 11:00
ŠN Božo Broketa
- -
Župa dubrovačka III
14 stu 2020 11:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
-
-
Župa dubrovačka III
Kolo 11
Šupjaka 21 stu 2020 08:30
NA Konavle
- -
ŠN Božo Broketa
21 stu 2020 08:30
Šupjaka
NA Konavle
-
-
ŠN Božo Broketa
Šupjaka 21 stu 2020 09:30
NA Konavle II
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
21 stu 2020 09:30
Šupjaka
NA Konavle II
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Šupjaka 21 stu 2020 10:30
Župa dubrovačka
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
21 stu 2020 10:30
Šupjaka
Župa dubrovačka
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919 II
Šupjaka 21 stu 2020 11:30
Župa dubrovačka II
- -
ŠN DU Talent
21 stu 2020 11:30
Šupjaka
Župa dubrovačka II
-
-
ŠN DU Talent
Šupjaka 21 stu 2020 12:30
NA Libertas
- -
ŠN DU Talent II
21 stu 2020 12:30
Šupjaka
NA Libertas
-
-
ŠN DU Talent II
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!