Mlađi pioniri (U-12) Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle

2020-2021
#
Club
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
W
5
5
0
0
51
2
49
15
2
W
D
W
W
 
4
3
1
0
32
5
27
10
3
W
D
W
L
 
4
2
1
1
24
5
19
7
4
L
L
W
W
 
4
2
0
2
15
10
5
6
5
L
W
L
W
 
4
2
0
2
17
17
0
6
6
L
L
L
L
 
4
0
0
4
1
47
-46
0
7
L
L
L
L
L
5
0
0
5
1
55
-54
0
Kolo 1
Lapad 20 ruj 2020 08:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
4 3
Župa dubrovačka
20 ruj 2020 08:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
4
3
Župa dubrovačka
Lapad 20 ruj 2020 10:00
ŠN Božo Broketa
0 10
Konavljanin
20 ruj 2020 10:00
Lapad
ŠN Božo Broketa
0
10
Konavljanin
Gospino polje 30 ruj 2020 19:30
ŠN Božo Broketa II
0 12
NA Libertas
30 ruj 2020 19:30
Gospino polje
ŠN Božo Broketa II
0
12
NA Libertas
Kolo 2
Kupari
NA Libertas
- -
ŠN Božo Broketa
Kupari
NA Libertas
-
-
ŠN Božo Broketa
Kupari
Konavljanin
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kupari
Konavljanin
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kupari
Župa dubrovačka
- -
Župa dubrovačka II
Kupari
Župa dubrovačka
-
-
Župa dubrovačka II
Kolo 3
Gospino polje 4 lis 2020 08:00
ŠN Božo Broketa
7 1
ŠN Božo Broketa II
4 lis 2020 08:00
Gospino polje
ŠN Božo Broketa
7
1
ŠN Božo Broketa II
Gospino polje 4 lis 2020 09:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
2 2
NA Libertas
4 lis 2020 09:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
2
2
NA Libertas
Gospino polje 4 lis 2020 10:15
Župa dubrovačka II
0 17
Konavljanin
4 lis 2020 10:15
Gospino polje
Župa dubrovačka II
0
17
Konavljanin
Kolo 4
Luže 11 lis 2020 08:30
Konavljanin
4 1
Župa dubrovačka
11 lis 2020 08:30
Luže
Konavljanin
4
1
Župa dubrovačka
Luže 11 lis 2020 10:00
NA Libertas
9 0
Župa dubrovačka II
11 lis 2020 10:00
Luže
NA Libertas
9
0
Župa dubrovačka II
Gospino polje 19 lis 2020 18:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
13 0
ŠN Božo Broketa II
19 lis 2020 18:30
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
13
0
ŠN Božo Broketa II
Kolo 5
Tarantela 18 lis 2020 08:30
Župa dubrovačka
5 2
ŠN Božo Broketa
18 lis 2020 08:30
Tarantela
Župa dubrovačka
5
2
ŠN Božo Broketa
Tarantela 18 lis 2020 10:00
ŠN Božo Broketa II
0 17
Konavljanin
18 lis 2020 10:00
Tarantela
ŠN Božo Broketa II
0
17
Konavljanin
Tarantela 18 lis 2020 11:00
Župa dubrovačka II
0 13
GOŠK-Dubrovnik 1919
18 lis 2020 11:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
0
13
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 6
Tarantela 25 lis 2020 08:30
Župa dubrovačka II
1 8
ŠN Božo Broketa
25 lis 2020 08:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
1
8
ŠN Božo Broketa
Tarantela 25 lis 2020 10:00
Župa dubrovačka
6 0
ŠN Božo Broketa II
25 lis 2020 10:00
Tarantela
Župa dubrovačka
6
0
ŠN Božo Broketa II
Tarantela 25 lis 2020 11:00
NA Libertas
1 3
Konavljanin
25 lis 2020 11:00
Tarantela
NA Libertas
1
3
Konavljanin
Kolo 7
Gospino polje 8 stu 2020 08:30
ŠN Božo Broketa II
- -
Župa dubrovačka II
8 stu 2020 08:30
Gospino polje
ŠN Božo Broketa II
-
-
Župa dubrovačka II
Gospino polje 8 stu 2020 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
ŠN Božo Broketa
8 stu 2020 10:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
ŠN Božo Broketa
Gospino polje 8 stu 2020 11:00
Župa dubrovačka
- -
NA Libertas
8 stu 2020 11:00
Gospino polje
Župa dubrovačka
-
-
NA Libertas
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
P