Mlađi kadeti (U-14)

2020-2021
#
Klub
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
W
W
W
W
L
10
9
0
1
57
5
52
27
2
W
W
W
W
W
10
9
0
1
63
15
48
27
3
W
W
L
W
W
8
6
0
2
41
12
29
18
4
W
W
L
W
L
9
5
0
4
23
27
-4
15
5
L
W
W
L
W
8
4
1
3
27
25
2
13
6
L
L
W
D
W
10
3
2
5
8
24
-16
11
7
L
W
L
L
D
7
3
1
3
21
14
7
10
8
L
L
L
L
W
9
3
0
6
12
39
-27
9
9
L
L
L
L
L
9
1
0
8
6
41
-35
3
10
L
L
L
L
L
10
0
0
10
5
61
-56
0
Kolo 1
Podvornica 19 ruj 2020 15:00
Neretvanac
3 4
ONK Metković
19 ruj 2020 15:00
Podvornica
Neretvanac
3
4
ONK Metković
Zlinje 19 ruj 2020 15:00
BŠK Zmaj
7 0
Žrnovo
19 ruj 2020 15:00
Zlinje
BŠK Zmaj
7
0
Žrnovo
Pržina 19 ruj 2020 16:30
Gusar
0 2
Orebić
19 ruj 2020 16:30
Pržina
Gusar
0
2
Orebić
Tarantela 19 ruj 2020 17:00
Župa dubrovačka
2 0
Župa dubrovačka II
19 ruj 2020 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
2
0
Župa dubrovačka II
Lapad 20 ruj 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
1 7
NA Libertas
20 ruj 2020 11:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
1
7
NA Libertas
Kolo 2
Kupari 26 ruj 2020 13:30
NA Libertas
4 1
BŠK Zmaj
26 ruj 2020 13:30
Kupari
NA Libertas
4
1
BŠK Zmaj
Trstenica 26 ruj 2020 14:30
Orebić
5 0
Župa dubrovačka II
26 ruj 2020 14:30
Trstenica
Orebić
5
0
Župa dubrovačka II
Ruskovići 26 ruj 2020 15:00
Žrnovo
1 0
Župa dubrovačka
26 ruj 2020 15:00
Ruskovići
Žrnovo
1
0
Župa dubrovačka
Igralište ONK Metković 14 lis 2020 13:30
ONK Metković
2 8
GOŠK-Dubrovnik 1919
14 lis 2020 13:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
2
8
GOŠK-Dubrovnik 1919
Pržina 12 pro 2020 12:00
Gusar
0 3
Neretvanac
12 pro 2020 12:00
Pržina
Gusar
0
3
Neretvanac
Kolo 3
Zlinje 3 lis 2020 12:00
BŠK Zmaj
6 0
ONK Metković
3 lis 2020 12:00
Zlinje
BŠK Zmaj
6
0
ONK Metković
Tarantela 3 lis 2020 14:00
Župa dubrovačka II
1 5
Žrnovo
3 lis 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
1
5
Žrnovo
Podvornica 3 lis 2020 16:00
Neretvanac
2 1
Orebić
3 lis 2020 16:00
Podvornica
Neretvanac
2
1
Orebić
Tarantela 3 lis 2020 16:00
Župa dubrovačka
0 8
NA Libertas
3 lis 2020 16:00
Tarantela
Župa dubrovačka
0
8
NA Libertas
Lapad 4 lis 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
9 0
Gusar
4 lis 2020 11:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
9
0
Gusar
Kolo 4
Igralište ONK Metković 10 lis 2020 14:00
ONK Metković
1 1
Župa dubrovačka
10 lis 2020 14:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
1
1
Župa dubrovačka
Kupari 10 lis 2020 14:00
NA Libertas
11 0
Župa dubrovačka II
10 lis 2020 14:00
Kupari
NA Libertas
11
0
Župa dubrovačka II
Trstenica 10 lis 2020 16:00
Orebić
11 0
Žrnovo
10 lis 2020 16:00
Trstenica
Orebić
11
0
Žrnovo
Pržina 15 lis 2020 15:00
Gusar
0 8
BŠK Zmaj
15 lis 2020 15:00
Pržina
Gusar
0
8
BŠK Zmaj
Podvornica 8 tra 2021 10:30
Neretvanac
3 8
GOŠK-Dubrovnik 1919
8 tra 2021 10:30
Podvornica
Neretvanac
3
8
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 5
Zlinje 17 lis 2020 13:00
BŠK Zmaj
5 1
Neretvanac
17 lis 2020 13:00
Zlinje
BŠK Zmaj
5
1
Neretvanac
Ruskovići 17 lis 2020 16:00
Žrnovo
0 5
NA Libertas
17 lis 2020 16:00
Ruskovići
Žrnovo
0
5
NA Libertas
Lapad 18 lis 2020 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
5 0
Orebić
18 lis 2020 10:00
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
5
0
Orebić
Tarantela 22 lis 2020 14:00
Župa dubrovačka II
0 3
ONK Metković
22 lis 2020 14:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
0
3
ONK Metković
Tarantela 18 stu 2020 14:30
Župa dubrovačka
2 1
Gusar
18 stu 2020 14:30
Tarantela
Župa dubrovačka
2
1
Gusar
Kolo 6
Igralište ONK Metković 24 lis 2020 15:00
ONK Metković
8 0
Žrnovo
24 lis 2020 15:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
8
0
Žrnovo
Trstenica 24 lis 2020 15:00
Orebić
1 6
NA Libertas
24 lis 2020 15:00
Trstenica
Orebić
1
6
NA Libertas
Pržina 24 lis 2020 15:30
Gusar
3 1
Župa dubrovačka II
24 lis 2020 15:30
Pržina
Gusar
3
1
Župa dubrovačka II
Liman 24 lis 2020 15:45
Neretvanac
3 0
Župa dubrovačka
24 lis 2020 15:45
Liman
Neretvanac
3
0
Župa dubrovačka
Lapad 25 lis 2020 11:30
GOŠK-Dubrovnik 1919
6 0
BŠK Zmaj
25 lis 2020 11:30
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
6
0
BŠK Zmaj
Kolo 7
Zlinje
BŠK Zmaj
- -
Orebić
Zlinje
BŠK Zmaj
-
-
Orebić
Igralište ONK Metković 7 stu 2020 12:30
ONK Metković
0 5
NA Libertas
7 stu 2020 12:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
0
5
NA Libertas
Tarantela 7 stu 2020 14:30
Župa dubrovačka
0 5
GOŠK-Dubrovnik 1919
7 stu 2020 14:30
Tarantela
Župa dubrovačka
0
5
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 18 stu 2020 13:00
Župa dubrovačka II
2 5
Neretvanac
18 stu 2020 13:00
Tarantela
Župa dubrovačka II
2
5
Neretvanac
Ruskovići 19 pro 2020 12:00
Žrnovo
3 0
Gusar
19 pro 2020 12:00
Ruskovići
Žrnovo
3
0
Gusar
Kolo 8
Trstenica
Orebić
- -
ONK Metković
Trstenica
Orebić
-
-
ONK Metković
Zlinje 14 stu 2020 13:30
BŠK Zmaj
4 0
Župa dubrovačka
14 stu 2020 13:30
Zlinje
BŠK Zmaj
4
0
Župa dubrovačka
Pržina 14 stu 2020 14:30
Gusar
0 4
NA Libertas
14 stu 2020 14:30
Pržina
Gusar
0
4
NA Libertas
Podvornica 14 stu 2020 14:30
Neretvanac
3 0
Žrnovo
14 stu 2020 14:30
Podvornica
Neretvanac
3
0
Žrnovo
Lapad 15 stu 2020 11:15
GOŠK-Dubrovnik 1919
15 0
Župa dubrovačka II
15 stu 2020 11:15
Lapad
GOŠK-Dubrovnik 1919
15
0
Župa dubrovačka II
Kolo 9
Kupari 21 stu 2020 12:30
NA Libertas
7 0
Neretvanac
21 stu 2020 12:30
Kupari
NA Libertas
7
0
Neretvanac
Tarantela 21 stu 2020 12:30
Župa dubrovačka II
1 10
BŠK Zmaj
21 stu 2020 12:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
1
10
BŠK Zmaj
Igralište ONK Metković 21 stu 2020 14:30
ONK Metković
9 2
Gusar
21 stu 2020 14:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
9
2
Gusar
Tarantela 21 stu 2020 14:30
Župa dubrovačka
1 1
Orebić
21 stu 2020 14:30
Tarantela
Župa dubrovačka
1
1
Orebić
Ruskovići 22 stu 2020 10:45
Žrnovo
3 4
GOŠK-Dubrovnik 1919
22 stu 2020 10:45
Ruskovići
Žrnovo
3
4
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 10
Ruskovići
Žrnovo
- -
BŠK Zmaj
Ruskovići
Žrnovo
-
-
BŠK Zmaj
Kupari 10 tra 2021 15:30
NA Libertas
0 2
GOŠK-Dubrovnik 1919
10 tra 2021 15:30
Kupari
NA Libertas
0
2
GOŠK-Dubrovnik 1919
Tarantela 10 tra 2021 17:30
Župa dubrovačka II
0 2
Župa dubrovačka
10 tra 2021 17:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
0
2
Župa dubrovačka
Igralište ONK Metković 13 tra 2021 18:00
ONK Metković
- -
Neretvanac
13 tra 2021 18:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Neretvanac
Kolo 11
Zlinje
BŠK Zmaj
- -
NA Libertas
Zlinje
BŠK Zmaj
-
-
NA Libertas
Tarantela
Župa dubrovačka
- -
Žrnovo
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
Žrnovo
Tarantela
Župa dubrovačka II
- -
Orebić
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
Orebić
Gospino polje 18 tra 2021 12:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
ONK Metković
18 tra 2021 12:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
ONK Metković
Kolo 12
Igralište ONK Metković 24 tra 2021 15:30
ONK Metković
- -
BŠK Zmaj
24 tra 2021 15:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
BŠK Zmaj
Kupari 24 tra 2021 15:30
NA Libertas
- -
Župa dubrovačka
24 tra 2021 15:30
Kupari
NA Libertas
-
-
Župa dubrovačka
Trstenica 24 tra 2021 17:00
Orebić
- -
Neretvanac
24 tra 2021 17:00
Trstenica
Orebić
-
-
Neretvanac
Ruskovići 24 tra 2021 17:00
Žrnovo
- -
Župa dubrovačka II
24 tra 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Župa dubrovačka II
Kolo 13
Tarantela 1 svi 2021 15:30
Župa dubrovačka II
- -
NA Libertas
1 svi 2021 15:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
NA Libertas
Tarantela 1 svi 2021 17:00
Župa dubrovačka
- -
ONK Metković
1 svi 2021 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
ONK Metković
Ruskovići 1 svi 2021 17:00
Žrnovo
- -
Orebić
1 svi 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Orebić
Gospino polje 2 svi 2021 12:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Neretvanac
2 svi 2021 12:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
Neretvanac
Kolo 14
Podvornica 8 svi 2021 15:00
Neretvanac
- -
BŠK Zmaj
8 svi 2021 15:00
Podvornica
Neretvanac
-
-
BŠK Zmaj
Kupari 8 svi 2021 15:30
NA Libertas
- -
Žrnovo
8 svi 2021 15:30
Kupari
NA Libertas
-
-
Žrnovo
Igralište ONK Metković 8 svi 2021 17:00
ONK Metković
- -
Župa dubrovačka II
8 svi 2021 17:00
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Župa dubrovačka II
Trstenica 8 svi 2021 17:00
Orebić
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
8 svi 2021 17:00
Trstenica
Orebić
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Kolo 15
Tarantela 15 svi 2021 17:00
Župa dubrovačka
- -
Neretvanac
15 svi 2021 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
Neretvanac
Zlinje 15 svi 2021 17:00
BŠK Zmaj
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
15 svi 2021 17:00
Zlinje
BŠK Zmaj
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Ruskovići 3 lip 2021 17:00
Žrnovo
- -
ONK Metković
3 lip 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
ONK Metković
Kupari 3 lip 2021 17:00
NA Libertas
- -
Orebić
3 lip 2021 17:00
Kupari
NA Libertas
-
-
Orebić
Kolo 16
Kupari 15 svi 2021 15:30
NA Libertas
- -
ONK Metković
15 svi 2021 15:30
Kupari
NA Libertas
-
-
ONK Metković
Trstenica 22 svi 2021 17:00
Orebić
- -
BŠK Zmaj
22 svi 2021 17:00
Trstenica
Orebić
-
-
BŠK Zmaj
Gospino polje 23 svi 2021 10:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Župa dubrovačka
23 svi 2021 10:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
Župa dubrovačka
Podvornica 3 lip 2021 17:00
Neretvanac
- -
Župa dubrovačka II
3 lip 2021 17:00
Podvornica
Neretvanac
-
-
Župa dubrovačka II
Kolo 17
Tarantela 29 svi 2021 15:30
Župa dubrovačka II
- -
GOŠK-Dubrovnik 1919
29 svi 2021 15:30
Tarantela
Župa dubrovačka II
-
-
GOŠK-Dubrovnik 1919
Igralište ONK Metković 29 svi 2021 15:30
ONK Metković
- -
Orebić
29 svi 2021 15:30
Igralište ONK Metković
ONK Metković
-
-
Orebić
Ruskovići 29 svi 2021 17:00
Žrnovo
- -
Neretvanac
29 svi 2021 17:00
Ruskovići
Žrnovo
-
-
Neretvanac
Tarantela 29 svi 2021 17:00
Župa dubrovačka
- -
BŠK Zmaj
29 svi 2021 17:00
Tarantela
Župa dubrovačka
-
-
BŠK Zmaj
Kolo 18
Podvornica 22 svi 2021 15:30
Neretvanac
- -
NA Libertas
22 svi 2021 15:30
Podvornica
Neretvanac
-
-
NA Libertas
Zlinje 5 lip 2021 17:00
BŠK Zmaj
- -
Župa dubrovačka II
5 lip 2021 17:00
Zlinje
BŠK Zmaj
-
-
Župa dubrovačka II
Trstenica 5 lip 2021 17:00
Orebić
- -
Župa dubrovačka
5 lip 2021 17:00
Trstenica
Orebić
-
-
Župa dubrovačka
Gospino polje 6 lip 2021 11:00
GOŠK-Dubrovnik 1919
- -
Žrnovo
6 lip 2021 11:00
Gospino polje
GOŠK-Dubrovnik 1919
-
-
Žrnovo
ŽNS Dubrovačko-neretvanski
P